AQ audio set M2-Marantz M-CR 612+AQ Labrador 39 ořech+AQ reprokabel 646-2SG

AQ audio set M2-Marantz M-CR 612+AQ Labrador 39 ořech+AQ reprokabel 646-2SG
Běžná cena s DPH 41 829 Kč 36 990 Kč 30 570 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pátek 2.12.

Ideální kombinace pro příznivce digitální hudby, kteří se nechtějí vzdát své milované sbírky cédéček. Elegantní all in one přístroj legendární značky Marantz v kombinaci s reprosoustavami Labrador 39 nezabere moc místa a naplní váš domov skvělým zvukem..

Doporučená velikost místnosti: 16 - 20 m2

MARANTZ Melody X M-CR612 Silver

Skvělý zvuk, univerzálnost a kompaktní rozměry - to vše splňuje unverzální voják od Marantz

Hudba z jakýchkoli zdrojů
Ať už chcete poslouchat hudbu ze Spotify, svou sbírku cédéček nebo digitální rozhlasové vysílání - to vše tento přístroj umí. Kromě toho můžete pomocí analogového vstupu přípojit třeba gramofon, digitálně třeba set top box nebo televizi

Pohodlné ovládání
Přístroj má integrovanou podporu HEOS - díky aplikaci pro mobilní telefony se systémem Android. Díky ní máte pohodlný přístup ke všem streamovacím službám, hudbě uložené na serveru nebo k tisícům internetových rádií.


AQ Labrador 39


Dvoupásmová regálová reprosoustava udělá radost příznivcům všech žánrů - za dostupnou cenu přináší vysokou úroveň řemeslného zpracování a kvalitní používané součástky. Bez potíž naplní hudbou i větší protory

Více o produktu najdete zde

 

Reprokabel AQ  646-2SG

Kvalitní reprokabel z metráže AudioQuest přenese hudbu nejlepším možným způsobem - a za bezkonkureční cenu.

Více o produktu najdete zde

Tip:
Pokud by vám délka reproduktorových  kabelů z nějakého důvodu nevyhovovala (případně máte zájem o jiný typ z naší nabídky), kontaktujte nás a navrhneme vám kabeláž na míru - samozřejmě se zvýhodněnou cenou.

 

 

VýrobceAcoustique Quality