Hifi Studio
Hifi Outlet

AQ DONNA CHICA

-42 %
Akce
Doporučujeme
AQ DONNA CHICA
AQ DONNA CHICA
AQ DONNA CHICA
AQ DONNA CHICA
AQ DONNA CHICA
AQ DONNA CHICA
Běžná s DPH 42 900 Kč
Ušetříte 17 900 Kč 42 %
25 000 Kč s DPH
20 661 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
úterý 29.5.
Přepravní společností:
středa 30.5.
Kód0026228
VýrobceAQ, s.r.o.
Záruka24 měsíců
Popis

Vystavený, plně funkční pár - olivová dýha

 

Jedná se o nový výrobek z výstavy se zárukou 24 měsíců. Reproduktory přezkoušeny v servisním středisku výrobce, 100% funkčnost i kvalita zvuku. Výrobek má pouze kosmetické vady, tato vada nemá vliv na kvalitu zvuku.

Reálné foto.

 

AQ Donna Chica. Dvoupásmová reprosoustava s bassreflexem malých rozměrů je navržena jako univerzální monitor. Její vlastnosti umožňují poslech v blízkém poli, umístění na pozici hlavních reprosoustav, kde i ve stereu disponuje přesným prostorovým zvukem. U špičkových sestav domácího kina je ideálním řešením pro efektové kanály. U více kanálových systémů je dokonalá při aplikaci pěti shodných reprosoustav. Tuhý korpus reprosoustavy z MDF, má zevnitř nalepené antirezonanční destičky se vzájemně různoběžnými plochami. Uvnitř jsou protiběžné výztuhy a kombinace dvou akusticky tlumících materiálů. Čelo Chicy je třívrstvý sandwich s akusticky pohlcujícím povrchem a zaoblenými hranami, což má na kvalitu výsledného zvuku nezanedbatelný vliv.


Reprosoustavy Donna Line: Donna představuje dokonalost, eleganci a nepřipouští žádné kompromisy. V řadě Donna jsou reprosoustavy, při jejichž konstrukci bylo využito maxima teoretických znalostí z elektroakustiky a mechaniky spolu s dlouhodobě získávanými praktickými poznatky. Řada Donna je osazována výhradně špičkovými dánskými reproduktory Scan-Speak. Ozvučnice jsou vícevrstvé sandwichové a pro jejich dokonalost je využívána vlastní tuhost skořepin. Náročný tvar je konstruován především kvůli akustickým vlastnostem, o to více nás však těší, že z dodržení pravidel akustiky a mechaniky vyplynula tak dokonalá estetická hodnota.

 

impedance (ohm) 6
šumový výkon (W) 70
max. krátkodobý příkon (W) 160
citlivost (dB/1W/1m) 87
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 30 - 30k
výhybka (dB / oct) 12,12
šířka (mm) 228
výška (mm) 452
hloubka (mm) 365
hmotnost (kg) 15
objem (l) 21
systém  bassreflex
terminál  Bi-Amping

VýrobceAQ, s.r.o.