Naše prodejny AQ audio studio jsou do odvolání v provozu pouze pro osobní odběr zboží z eshopu a příjem/výdej servisních zakázek..

Reproduktor AQ Labrador 28 Mk II - mahagon

Reproduktor AQ Labrador 28 Mk II - mahagon
Akce
Reproduktor AQ Labrador 28 Mk II - mahagon
Reproduktor AQ Labrador 28 Mk II - mahagon
14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
skladem
Osobně v prodejně:pátek 30.10.Přepravní společností:pondělí 2.11.
Kód0l28mVýrobceAQ, s.r.o.Záruka24 měsíců

Vystavený, plně funkční pár - mahagon

AQ Labrador 28 je dvoupásmová audiofilská reprosoustava s bassreflexem. Základem této reprosoustavy jsou dva vynikající basové reproduktory řady PL s papírovou membránou v litém koši, které ideálně navazují na nový výškový reproduktor ze stejné řady. S konstrukcí výztuh a rozmístěním měničů do uspořádání D`Appolito AQ dlouho experimentovali a výsledný zvuk posouvá hranice své třídy. Vynikající podání basů s dokonalou prostorovou detailností.


Reprosoustavy Labrador Line: Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh. Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si AQ speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde AQ používá výhradně svoji kabeláž, jejíž konstrukce byla dlouho ve vývoji. Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.

Možno u nás poslechnout

VýrobceAQ, s.r.o.
Barvamahagon
impedance (ohm) 8ohm
šumový výkon (W) 100W
max. krátkodobý příkon (W) 220W
citlivost (dB/1W/1m) 89dB/1w/1m
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 30Hz - 30kHz
výhybka (dB / oct) 18 dB/oct
šířka (mm) 230mm
výška (mm) 1000mm
hloubka (mm) 330mm
hmotnost (kg) 19,5kg
objem (l) 50l
systém  2 - pásma,bassreflex
terminál  šroubovací,Bi-wiring
PopisTechnické parametry