AQ Labrador 422 MKIII ořech mat

Aktivní subwoofer s 12" basovým reproduktorem Peerless, zesilovač 120 W, nastavením horního kmitočtu a citlivosti.
Subwoofer AQ Labrador 422 MKIII
Akce
Doprava zdarma
Skladem Červenka 5 ks
18 490 Kč 15 281 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:pondělí 22.7.Přepravní společností:úterý 23.7.
Kód0l422oPN VýrobceAcoustique QualityZáruka2 rokyEAN8595122702571

 

Aktivní subwoofer s 12" basovým reproduktorem Peerless SLS, zesilovač 120 W, nastavením horního kmitočtu a citlivosti - vnitřní objem 54 l


  

Labrador 422 MKIII je osazený vynikajícím 12" basovým reproduktorem Peerless, směrovaným k zemi. Umístěn je na čtyřech stavitelných ocelových hrotech a je vybavený zesilovačem s vysokým výkonem 120 W, automatickým vypínacím systémem a nastavením dělícího kmitočtu i citlivosti.

 

Žádný plnohodnotný systém domácího kina se neobejde bez poctivého subwooferu. Labrador AQ 422 MKIII bude vždy tou správnou volbou. Právem snese označení Heavy Duty – na těžkou práci. Již jeho hmotnost a rozměry svědčí o tom, že pro svou těžkou práci má všechny předpoklady. K nim přidejme 12“ reproduktor Peerless SLS s voštinovou membránou a s vysokou citlivostí. Zesilovač subwooferu je vestavěn v samostatné komoře, která je utěsněna od vnitřního objemu subwooferu. Aktivní výhybka umožňuje nastavení dělícího kmitočtu, vstupní citlivosti a fáze.

 

Aby byl bassreflex naladěn na ty skutečně nejnižší kmitočty, má zvukovod délku 80 cm, což je téměř dvojnásobek rozměrů ozvučnice. Použili jsme zde vlastní řešení labyrintního skládaného bassreflexu, kde je jeho vedení zároveň součástí masivních výztuh skříně.

  

Celá ozvučnice subwooferu je umístěna na čtyřech seřizovacích ocelových hrotech, které zajišťují definovanou mezeru membrány nad podlahou a hutný pevný a nezkreslený bas, který nebude svým duněním obtěžovat sousedy.

 

Subwoofer múžete využít všude tam, kde váš reproduktorový systém nemůže nabídnout dostatečné pokrytí basového pásma. Ať už se jedná o systémy domácího kina nebo stereofonní sestavy. Připojit ho můžete buď přímo k zesilovači se speciálním výstupem pro subwoofer (např. AV receiver) nebo také k integrovanému zesilovači bez tohoto výstupu. V takovém případě stačí k reproduktorovým terminálům "Speaker Level In" na subwooferu připojit paralelně signál z výstupu pro reproduktory (na zesilovači) nebo přímo z reproduktorů.

 

Povrchová úprava - přírodní dýha. 

Barvaořech
Odstínořech
VýrobceAcoustique Quality

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Napájení: 230 V

  • Vstupní citlivost: 500 mV

  • Maximální akustický tlak: 120 dB / 1 m

  • Kmitočtový rozsah: 20Hz - 140 Hz v 8 dB pásmu

  • Výhybka: 12 dB - laditelná 40 - 140 Hz

  • Rozměry (Š x V x H): 360 mm x 585 mm x 485 mm

  • Ozvučnice typu bassreflex

  • Hmotnost: 27 kg

  • Objem: 54 l

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.