AQ Passion

Nekompromisní třípásmová reprosoustava, s top modely reproduktorů Scan Speak.
AQ Passion
Doprava zdarma
AQ Passion
AQ Passion
AQ Passion
AQ Passion
AQ Passion
AQ Passion
AQ Passion
Kód0027476VýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

Nová vlajková loď AQ. Reprosoustava vznikla na základě 25 roků zkušeností, na jejím designu se podílel ateliér Novague. Vývoj tohoto modelu trval přes dva roky, lehkou inspirací byl klenutý bok původní řady Donna. Odtud dál je ale již vše nové, veškerá omezení šla při vývoji Passion stranou.

AQ Passion - třípásmová reprosoustava s ozvučnicí typu bassreflex. Ozvučnice je typu asymetrické skořepiny, tvořené sendvičovým vrstveným dřevovláknitým materiálem s vestavěným aktivním systémem vnitřního tlumení BDS. Použité měniče jsou z dílny jednoho z nejlepších světových výrobců driverů - severského Scan-Speak.

Výškovou sekci prezentuje 1" illuminator s polem šesti neodymových magnetů, tvořící symetrický pohon SD-2 ve vlastní tlumící komoře. Pozitivní vliv na směrovou charakteristiku má aluminiový vysokotónový kužel, který zároveň zajišťuje odvod tepla. Iluminator má maximálně vyrovnanou kmitočtovou charakteristiku až do frekvence 45 kHz. Kmitací část není tvořena kulovým vrchlíkem, jak je obvyklé, ale polovinou toroidu. Kvůli omezení difrakce je okolo membrány vložena růžice tlumící pryže.

Středový reproduktor je opět z prestižní stáje Scan-Speak. Reproduktor má symetrický pohon SD-3, kde je magnetické pole generované maneodymovým magnetem. Propracovaná membrána s prolisy na potlačení stojatého vlnění je zavěšena na lineárním pryžovém závěsu.

Do 3D čela je na pevnostních šroubech s metrickým závitem upevněn basový reproduktor 10" z řady Revelator s velmi nízkým zkreslením a klasickou papírovou membránou, plněnou uhlíkovými vlákny.

Prostorové rozmístění reproduktorů na 3D ozvučnici je jedním z kroků k dosažení extrémně rovné fázové charakteristiky. Díky této orientaci je zároveň akustická osa reproduktoru orientována přímo na sedícího posluchače, nikoliv do podlahy. Díky zapuštěnému umístění košů reproduktorů odpadá difrakce na hraně. Asymetrické zakřivení tvaru ozvučnice eliminuje stojaté vlnění uvnitř ozvučnice a zároveň úžasně zvyšuje tuhost "reprobedny".

Použitá vnitřní kabeláž je opět z toho nejlepšího - Audioquest - vynikající Solid Core. Všechny vnitřní spoje jsou důsledně pájeny za tepla, součástky na atypickém panelu tloušťky 10 mm s připojovacími body jsou propojeny metodou D2D. Mohutná cívka basového reproduktoru je navinuta na jádru z mědi o průměru 2,25mm (průřez 4mm2). Všechny použité součástky jsou pečlivě vybírány a jejich přesná hodnota je doměřována.

AQ PASSION

se vyrábí v piánovém lesku - černá, bílá

   - jiné barvy dle RAL na dotaz

 

 

Technické parametry:

 • Systém: 3-pásmový
 • Impedance: 6 Ohm
 • Šumový výkon: 140W
 • Hudební výkon: 220W
 • Citlivost: 88dB/1W/1m
 • Kmitočtový rozsah: 20Hz - 45kHz v pásmu 4dB
 • Výhybka: 12,12,6 dB/oct
 • Rozměry (šxvxh): 300mm x 1220mm x 440mm
 • Hmotnost: 54kg
 • Vnitřní objem: 50l
 • Systém bassreflex

Cena za 1 PÁR!

 

AQ Passion získala ocenění v mezinárodní soutěži A’ Design Award & Competition 2015-2016 v kategorii hudba, audio a zvukový design.

 

A’ Design Award & Competition je prestižní a uznávaná mezinárodní designová soutěž. Získání této ceny je symbolem výjimečnosti v designu a inovaci. Přihlášené designy byly důkladně hodnoceny mezinárodním panelem porotců, složeným z uznávaných akademiků, předních členů tisku, kreativních designérských profesionálů a zkušených podnikatelů.

 

 

 

VýrobceAQ, s.r.o.
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.
XNa vašem soukromí nám záleží
Náš web obsahuje pouze technická cookies, nutná pro jeho ovládání
OK