Audioquest Castle rock 3 m -SBA 1000 S. BFA

Audioquest Castle rock
Audioquest Castle rock
Audioquest Castle rock
53 290 Kč s DPH
44 041 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqcastlerock0030sba
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Audioquest Castle Rock SBA je sada high-endových reproduktorových kabelů navržených zcela bez kompromisů, v provedeníSingle-BiAmp.

 

Tak jako předchozí model, Gibraltar, byl Castle Rock už od počátku navržen jako extrémní, high-endový kabel nabízející jen to nejlepší. Důležité vlastnosti původního Gibraltaru, jako například dokonalá geometrie, magnetická nezávislost každé skupiny vodičů, technologie "Perfect-Surface" (měď s hladkým povrchem), SST (Spreat-Spectrum-Technology), tyto všechny se staly i základem kabelů Castle Rock, který je vyroben z té nejlepší mědi (Perfect-Surface Copper+), kterou Audioquest disponuje. Implementuje také technologie DBS (Dielectric-Bias System) a NDS (Noise-Dissipation System).

 

Pevné vodiče z mědi s hladkým povrchem (PSC+): Pevné vodiče zabraňují interakci mezi vlákny, hlavnímu zdroji zkreslení signálu. Jsou vyrobeny z vysoce čisté kvalitní mědi s hladkým povrchem, "hrubost" zvuku je minimalizována, zatímco čistota a jasnost zvuku díky použití tohoto typu mědi dokonale vyniknou.

 

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): Potažení negativních vodičů speciálnívrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týká.

 

Dielectric-Bias System (DBS): Všechna izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče. DBS systém

Audioquestu vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

 

DoubleStar-Quad geometrie: Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. 

DoubleStar-Quad koncepce kabelu Caste Rock nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.

 
  • Průměr: 12 AWG(3,31 mm?).

  • Vodiče: pevné, měď s hladkým povrchem (PSC+).

  • Aktivní systém pro polarizaci dielektrika (DBS 72V), účinek se projeví po alespoň dvoutýdenním působení.

  • Může být zakončenovidličkami série 1000, nebobanánky.

  • V sadě jeden pár kabelů.

  •  

Odkazy:

 

 

VýrobceAudioquest