Audioquest Cinnamon AES/EBU délka 0,75 m - digitální kabel 1 x XLR - 1x XLR

AES/EBU digitální kabel 1 x XLR na 1 x XLR odpor 100 ?. Vodiče s tuhým jádrem z 1,25 % stříbra, dielektrikum z pevné buničité pěny, třívrstvý NDS, konektory mosazné, pozlacené.
Audioquest Cinnamon AES/EBU
Audioquest Cinnamon AES/EBU
Audioquest Cinnamon AES/EBU
Na objednávku
1 800 Kč 1 488 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqcinnae0075PN VýrobceAudioquestZáruka24 měsícůEAN092592082458

 

AES/EBU digitální kabel 1 x XLR samec na 1 x XLR samec. Odpor 100 Ω, průměr 24 AWG


  

AES/EBU vyvinuté Společností pro Audio Engeneering a Evropskou vysílací unií zavedlo digitální dvoukanál jako standard pro propojování digitálních zařízení v profesionálním světě. Nicméně AES/EBU má své uplatnění i v domácím prostředí. Zatímco AES/EBU může být sigle-zakončené, symetrické nebo optické, zde mluvíme o symetrickém digitálním propojovacím kabelu.

 

Vodiče s tuhým jádrem a 1,25 % stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny, které bývají častým zdrojem rušení. Tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

 

Postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon má velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních digital-audio kabelů.

 

Izolace z pevné buničité pěny: Tento typ izolace je používán výhradně ve většině video a digital audio kabelů AudioQuestu. Podobně jako u pěnové polyetylenové izolace i tady se vstřikuje dusík, který vytvoří vzduchové kapsy. „Tvrdá“ pěna je použita protože tuhost materiálu umožňuje vodiči v kabelu udržet si stejnou spojitost po celé délce kabelu a tím pádem zajistit charakteristickou neměnnou impedanci.

 

Stínění fólií a pocínovaným opletem: Opláštění vždy hraje velmi důležitou roli v jakémkoliv provedení kabelu, nicméně plášť na koaxiálním propojovacím kabelu hraje roli ještě mnohem důležitější, protože jeho úloha není jen sloužit jako plášť ale také jako zpětné vedení. Audioquest věnuje speciální pozornost výběru kvality kovu a výrobním technikám opláštění právě proto, že výsledek značně ovlivní poslech i pohled.

 

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.

 

Zakončení: Za studena svařované pozlacené konektory - pozlacení přímo na vysoce kvalitní mosaz.

 

 

ODKAZY


  

Oficiální stránky kabelu Cinnamon AES/EBU (anglicky, Audioquest.com)

 

Varianta0,75 m
VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.