Audioquest NRG1, síťový kabe

Excelentní síťový napájecí kabel 230 V, dvojvidlice na IEC C - 7 koncovku. Pevné LGC vodiče, hvězdicovitá geometrie, za studena svařované konektory.
Audioquest NRG1, síťový kabe
Audioquest NRG1, síťový kabe
Audioquest NRG1, síťový kabe
Audioquest NRG1, síťový kabe
Kód0025165VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

Excelentní high-endový síťový napájecí kabel 230V, dvojvidlice na IEC C - 7 koncovku.

Nehledě na to jak perfektní máte AC zdroj napájení, rušení se vyskytuje z podstaty v každém kabelu, zejména v těch splétaných. I ty nejsofistikovanější filtry a napájecí zdroje nemůžou eliminovat toto kabelové rušení.

Pevné vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC): LGC technologie umožňuje hladší a čistější zvuk oproti kabelům z běžné OFHC mědi. OFHC je běžný kov používaný v průmyslu s ohledem na „ztráty“ a bez jakýchkoliv starostí s rušením. LGC měď méně oxiduje, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Hvězdicovitá geometrie: Vztah mezi vodiči definuje nejzákladnější hodnoty kabelu (včetně kapacitance a induktance). Nicméně i tyto proměnné jsou udržovány v rozumné bilanci. Vztah mezi vodiči se může měnit způsobem, který značně ovlivňuje výkonnost kabelu. Hvězdicovité uspořádání NRG-1 prokazatelně umožňuje lepší dynamický kontrast a informační srozumitelnost oproti stejným vodičům, které jsou vedeny paralelně.

Systém sváření za studena: Tento nový návrh umožňuje perfektní spojení mezi kabelem a konektorem bez použití tepla.  Toto spojení je tvořeno Audioquest systémem sváření za studena, které zajišťuje nejlepší spojení se zachováním zcela neporušené celkové strukturální integrity uvnitř vodiče.  Svařování za studena využívá kombinaci vysokého tlaku v bodě dotyku a použití měděné nebo stříbrné pasty.

Zakončení: Dvojvidlice na IEC C-7 koncovku

Průměr: 2 x 16 AWG (2 x 1,31mm2)

Odkazy:

VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.