Audioquest NRG1, síťový kabel 1,8m

Audioquest NRG1, síťový kabe
2 590 Kč2 141 Kč bez DPH
Skladem Praha
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:pondělí 8.6.
Kódqnrg10018VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

Excelentní high-endový síťový napájecí kabel 230V, dvojvidlice na IEC C - 7 koncovku.

Nehledě na to jak perfektní máte AC zdroj napájení, rušení se vyskytuje z podstaty v každém kabelu, zejména v těch splétaných. I ty nejsofistikovanější filtry a napájecí zdroje nemůžou eliminovat toto kabelové rušení.

Pevné vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC): LGC technologie umožňuje hladší a čistější zvuk oproti kabelům z běžné OFHC mědi. OFHC je běžný kov používaný v průmyslu s ohledem na „ztráty“ a bez jakýchkoliv starostí s rušením. LGC měď méně oxiduje, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Hvězdicovitá geometrie: Vztah mezi vodiči definuje nejzákladnější hodnoty kabelu (včetně kapacitance a induktance). Nicméně i tyto proměnné jsou udržovány v rozumné bilanci. Vztah mezi vodiči se může měnit způsobem, který značně ovlivňuje výkonnost kabelu. Hvězdicovité uspořádání NRG-1 prokazatelně umožňuje lepší dynamický kontrast a informační srozumitelnost oproti stejným vodičům, které jsou vedeny paralelně.

Systém sváření za studena: Tento nový návrh umožňuje perfektní spojení mezi kabelem a konektorem bez použití tepla.  Toto spojení je tvořeno Audioquest systémem sváření za studena, které zajišťuje nejlepší spojení se zachováním zcela neporušené celkové strukturální integrity uvnitř vodiče.  Svařování za studena využívá kombinaci vysokého tlaku v bodě dotyku a použití měděné nebo stříbrné pasty.

Zakončení: Dvojvidlice na IEC C-7 koncovku

Průměr: 2 x 16 AWG (2 x 1,31mm2)

Odkazy:

VýrobceAudioquest
Popis