Naše prodejny AQ audio studio jsou do odvolání v provozu pouze pro osobní odběr zboží z eshopu a příjem/výdej servisních zakázek..

Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola 15,2 m

Aktivní optický HDMI kabel pro náročné instalace. Přenáší beze ztrát pakety dat 18 Gbps, 4K Ultra HD + HDR atd. na vzdálenost až 30,5 metrů.
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
Audioquest Optický HMDI kabel Cherry Cola
24 290 Kč 20 074 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqcherrycola15mVýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

 

Aktivní optický HDMI kabel CHERRY COLA ideální pro nejnáročnější aplikace


 
 
Aktivní hybridní optický kabel Cherry Cola (HAOC) využívá nově vyvinutý, vysoce pokročilý elektrooptický konverzní modul a čtyři optické vodiče ze skleněných vláken ke spolehlivému přenosu datových balíků 18 Gbps, včetně 4K Ultra HD a HDR, na vzdálenost až 30,5 m . Sofistikovaný systém stínění NDS (Noise-Dissipation System) společnosti AudioQuest kombinuje vysokofrekvenční uhlík pohlcující šum a směrově řízené postříbřené odtokové vodiče. Díky tomu je minimalizováno zkreslení způsobené vysokofrekvenčním rušením. Kabel Cherry Cola disponuje pláštěm s přetlakovou izolací a vyhovuje tak požadavkům na nízkou hořlavost.
 
 
4K / 8K
 
Vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest 18 Gbps mají požadovanou šířku pásma pro video až 8K / 30 (8-bit, 4: 2: 0), což je rozlišení 7680 x 4320 (více než 33 milionů pixelů) při rychlosti až 30 snímků za sekundu (fps). 24 a 30 sn./s jsou snímkové frekvence pro téměř všechny filmy a mnoho televizních pořadů.
 
eARC
Předchozí funkce ARC hardwaru HDMI se maximálně projeví ztrátovým (komprimovaným) 5.1 kanálovým prostorovým zvukem. Nejen, že všechny generace kabelů AudioQuest HDMI „s Ethernetem“ podporují ARC, ale aby byl zajištěn vynikající zvukový výkon, je dvojice vodičů kanálu ARC vnitřně řízena pro směr, (běží opačným směrem než 4 páry, které přenášejí informace k televizi). Připravovaný hardware HDMI 2.1 podporuje Enhanced Audio Return Channel (eARC), který dramaticky zvyšuje šířku pásma a podporuje nekomprimovaný a bezztrátový vícekanálový zvuk s vysokým rozlišením, včetně Dolby TrueHD a Atmos, a DTS-HD Master Audio a DTS: X. Všechny kabely HDMI AudioQuest “ s Ethernetem “mají vodiče a šířku pásma potřebné pro rozšířené zvukové schopnosti eARC.
 
18 Gbps
Všechny vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest splňují parametry pro přenos šířky pásma 18 Gbps, požadované pro působivé funkce jako je video 8K / 30, HDR (vysoký dynamický rozsah) a eARC (rozšířený zpětný zvukový kanál).
 
HDR
Vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest 18 Gbps podporují High Dynamic Range (HDR) a Dynamic HDR. Obsah HDR rozšiřuje kontrast obrazu o černější černou a jasnější bílou, stejně jako vyšší sytost barev a jas. Dynamic HDR (například HDR 10+ a Dolby Vision) navíc umožňuje optimalizaci HDR snímek po snímku, oproti HDR, které je pevné pro celý program.
 
 
 
 
PŘEDNOSTI
 
Cherry Cola je HDMI kabel, na který se můžete za všech okolností plně spolehnout. Je ideální do náročných instalací kde zajiručí vždy špičkový obraz a špičkový zvuk.

- Cherry Cola je dlouhý aktivní optický kabel HDMI - AOC (aktivní optický kabel). Dostupné délky: 5 m, 10 m, 15,2 m, 20 m, 25 m, 30,5 m

- Přenáší beze ztrát pakety dat 18Gbps, 4K Ultra HD + HDR atd. na délku až 30,5 metru

- 100 % špičkový výkon v přenosu zvuku a videa jako u všech kratších délek

- 4 optické vodiče ze skelných vláken

- Nově vyvinutý pokročilý modul pro elektro-optickou konverzi a aktivní obvod nové generace

- Cherry Cola využívá sofistikovaný systém Noise-Dissipation System na bázi kombinace uhlíkových vláken a stříbrných směrových vrstev pro odstínění šumu a RF rušení

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

 
VýrobceAudioquest
Popis