Audioquest Redwood 2,0m SBW banana

Audioquest Redwood
Audioquest Redwood
Audioquest Redwood
231 400 Kč s DPH
191 240 Kč bez DPH
párKoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqredwd20sbwb
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Audioquest Redwood SBW je sada high-endových reproduktorových kabelů v provedení Single-BiWire s průměrem 9 AWG (6,63 mm²).

Redwood je vyroben pouze z naprosto dokonalé mědi (Perfect-Surface Copper+) v kombinaci se stříbrným povrchem (Perfect-Surface Silver) a implementuje také technologie DBS (Dielectric-Bias System), NDS (Noise-Dissipation System) a mnohé další. PSC+/PSS znamená pevné vodiče z mědi s stříbra s hladkým povrchem. Pevné vodiče zabraňují interakci mezi vlákny, která bývá hlavním zdrojem zkreslení signálu. "Hrubost" zvuku je minimalizována a naopak čistota a jasnost díky použití tohoto typu mědi dokonale vyniknou.

- Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation(systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týče.´

- Double Counter-Spiral (dvojitě křížená spirála) geometrie:Redwood, a ostatní výrobky Audioquest řady "Tree" mají vodiče řešeny jako kruhové pole pozitivních vodičů vedoucích jedním směrem, okolo této vnitřní skupiny vodičů se obtáčí negativní vodiče v opačném směru, což poskytuje podstatnou výkonnostní výhodu, protože pozitivní a negativní vodiče se kříží, místo aby běžely paralelně. Fixní vztah mezi pozitivními a negativními vodiči je pak zajištěn rozdělením na dvě "trubice". Výsledkem je ohromující jasnost a čistota zvuku, jako kdybyste zaostřili fotoaparát a přitom nevěděli, jak moc byl předtím rozostřený.

- Dielectric-Bias System (DBS): Všechny typy izolace zpomalují signál uvnitř vodiče. DBS systém vytváří silné elektrostatické pole, které sytí a polarizuje molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

- Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.

- Průměr: 9 AWG (6,63 mm²).

- Vodiče: pevné, měď s hladkým povrchem a stříbrné s hladkým ovrchem: PSC+ / PSS.

- Aktivní systém pro polarizaci dielektrika (DBS 72V), účinek se projeví po alespoň dvoutýdenním působení.

Může být zakončeno vidličkami série 1000, nebo banánky.

- V sadě jeden pár kabelů.

Odkazy:

VýrobceAudioquest