Audioquest Rocket 22 black bulk 100m, cena 1m

Flexibilní reproduktorový kabel z kombinace mědi LGC a PSC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi.
Audioquest Rocket 22 black bulk 100m, cena 1m
Audioquest Rocket 22 black bulk 100m, cena 1m
Audioquest Rocket 22 black bulk 100m, cena 1m
949 Kč 784 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:úterý 8.12.
Kódqrock22bVýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

 

Flexibilní reproduktorový kabel z kombinace mědi LGC a PSC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi


  

Rocket 22 je vysoce kvalitní reproduktorový kabel z prémiové mědi LGC s dlouhým zrnem, certifikovaný pro CL3 / FT4 a navržený tak, aby ho bylo možné snadno a rychle instalovat jak v profesionálních, tak domácích aplikacích Full-Range nebo Single-BiWire. Tyto vlastnosti z z něj činí vynikající volbu pro instalační techniky


LGC - MĚDĚNÉ VODIČE S DLOUHÝM ZRNEM / PSC - MĚĎ S DOKONALÝM POVRCHEM

Rocket 22 používá pečlivě zvolenou kombinaci mědi s dlouhým zrnem (LGC) a vysoce čisté mědi Perfect-Surface Copper (PSC). LGC má méně nečistot a méně vnitřních spojů zrn než standardní měď OFHC, zatímco rovnoměrnější, hladší a čistší povrch PSC dále eliminuje tvrdost a zlepšuje čistotu. Všechny vodiče AudioQuest navíc směrové pro optimální rozptyl šumu.

 

IDEÁLNÍ PRO KONFIGURACE S JEDNODUCHÝM NEBO SINGLE BI-WIRE ZAPOJENÍM

Použijte Rocket 22 jako kabel celé řady, s červenými (+) a černými (-) vodiči seskupenými dohromady, nebo pokud reproduktory poskytují oddělené basové a výškové vstupy, dále optimalizujte výkon systému Bi-Wire zapojením.

 

POLOTUHÁ KONSTRUKCE

Každá následná vrstva ve spirále spletených vodičů je vedena ve směru opačném k základní vrstvě. Tato technika eliminuje kontaktní linie mezi sousedními vrstvami vodičů, přičemž zvyšuje tlak v kontaktních bodech, a tím výrazně snižuje interakce elektrického kontaktu mezi jednotlivými pramene, což snižuje míru zkreslení.

 

DVOJITÁ GEOMETRIE DVOJITÉHO KROUCENÍ S NÍZKOU INDUKČNOSTÍ

Typický reproduktorový kabel s paralelními vodiči má poměrně vysokou indukčnost, v průběhu času vytváří zkreslení, což vede k nepříjemnému zvuku bez detailů. U Rocket 22 jsou dva vodiče v každém kabelu krouceny kolem sebe, což zajišťuje nižší indukčnost, větší jasnost a vynikající rozlišení basových i vysokých kmitočtů.

 

Konektory AudioQuest SureGrip 100 nebo SureGrip 300 ať už vidličky nebo banánky, s přímým stříbřením bez mezivrstvy niklu způsobujícího zkreslení jsou pro tento kabel ideálním zakončením (nutno dokoupit).

 

Rocket 22 je certifikován podle normy CL3 / FT4.

 

 

RECENZE:


  

What Hi-fi? (EN)

 

HIFI CHOICE (EN)

 

VIDEO (YOUTUBE)

 

 

ODKAZY:


 

AudioQuest stránky produktu (EN)

 

Výroba kabelu

 

VýrobceAudioquest
Popis