Hifi Studio
Hifi Outlet

Audioquest Rocket 33 SBA - 3m - sada reproduktorových kabelu Single BiAmp banánky

Audioquest Rocket 33
Audioquest Rocket 33
Audioquest Rocket 33
11 390 Kč s DPH
9 413 Kč bez DPH
párKoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqrock33biamp0003
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Audioquest Rocket 33 SBA je excelentní high-endová reproduktorová sada kabelů v provedeníSingle-BiAmp, "Double Star-Quad" koncepceo průměru 4×14 AWG (2,08 mm?). Tento "raketový" kabel nevypadá obyčejně navenek, a rozhodně není obyčejný ani uvnitř. Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobceAudioquest "Do No Harm".

Toto heslo lze přeložit jako snahu conejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodičeRocket 33 vyrobenyz pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědis dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem (LGC/PSC).LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistotaPSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

Další technologie, které řadí kabelAudioquest Rocket 33 mezi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týče.

DoubleStar-Quad geometrie: Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk.DoubleStar-Quad koncepce kabeluRocket 33 nabízí lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu.SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.Rocket 33 tak nabídne čistý, čirý a dynamický zvuk.

  • Biwiring:Rocket 33 je výjimečný "Single-BiWire" kabel, díky magnetické nezávislosti obou "Quad" polovin vodičů.
  • Vodiče: pevné, měď s dlouhými vlákny (LGC) & měď s hladkým povrchem (PSC).
  • Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm?).
  • Může být zakončenovidličkami čibanánky.
  • V sadějeden pár kabelů.

Poznámka: zakončení kabelu jsou patřičně označena ("Speaker End", nebo "Amp End"), zapojte je, prosím, podle tohoto označení.

Odkazy:

VýrobceAudioquest