Hifi Studio
Hifi Outlet

Audioquest Rocket 88 SBW - 2,5m - sada reproduktorových kabelu Single Bi Wire banánky

Audioquest Rocket 88
Audioquest Rocket 88
Audioquest Rocket 88
26 630 Kč s DPH
22 008 Kč bez DPH
párKoupit
Dostupnost:
skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
do 24 hodin (v pracovní dny)
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqrock88sbw0025ban
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Audioquest Rocket 88 SBW je sadahigh-endových excelentních reproduktorových kabelů o průměru13 AWG (2,63 mm?) v provedení Single-BiWire využívající patentovaný Dielectric-Bias Systém (DBS) a nahrazuje měď s dlouhými zrny (LGC) pevnými měděnými vodiči s perfektním povrchem (Perfect-Surface Copper+). Díky použití systému DBS nabízí kabel nižší práh šumu, takže se můžete ponořit hlouběji do detailů Vaší oblíbené hudby. Použití PSC+ pak zajistí plynulejší, přirozené vyznění zvuku.

Rocket 88 používá pečlivě vyrobenou, vysoce čistouměď s perfektním povrchem (Perfect-Surface Copper+, neboliPSC+), která zajišťujeméně přechodů v rámci struktury materiálu a potlačuje a omezuje tak drsnost zvuku.

Carbon-Based Noise Dissipation +Cross-Talk-Dissipation jsou systémypohlcení šumu a přeslechů; jde o potažení negativních vodičů speciálnívrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál pak tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocípolyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je patřičně nízkoztrátová a zabraňuje"out-of-focus" efektu běžného u jiných materiálů.

DoubleStar-Quad geometrie: Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání určují základní elektrické vlastnosti kabelu (= kapacitanci a indukčnost). Avšak i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi negativně ovlivnit výsledný zvuk.DoubleStar-Quad koncepce kabeluRocket 88 nabízí nesrovnatelně lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly tyto vodiče vedeny paralelně.

Dielectric-Bias System (DBS): Všechny typy izolace zpomalují signál uvnitř vodiče. DBS systémvytváří silné elektrostatické pole, které sytí a polarizuje molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. Radiálně symetrické vodiče (pevné či trubkové) mají sice nejméně nespojitostí, každý vodič konkrétní šířky má však svou specifickou "zvukovou stopu".SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů, což vyústí ve výjimečně čirý, čistý a dynamický zvuk.

Biwiring:Rocket 88 je výbornýmSingle-BiWire kabelem. Když jsou poloviny na konci kabelu rozděleny,Double Star-Quad geometrie měníRocket 88 na pravýDouble-BiWire set díky magnetické nezávislosti každé sekce čtyř vodičů. Jedna skupina čtyř vodičů je zaměřena spíše na dokonalost výšek, zatímco druhá se je zaměřena více k basu; je více "mocná". Dohromady tvoří výborně vyváženýFull-Range design. Po rozdělení geometrieDouble Star-Quad kabeluRocket 88 umožňuje stát se maximálně výkonnýmDouble BiWire v jednom kabelu.

Zakončení: Audioquest má širikou nabídku high-endových konektorů, které umožňují bezpečné připojení kabeluRocket 88 k libovolnému typu zařízení. ZakončeníAudioquest mohou vypadat matně, zlatě či stříbrně, protože jsou tyto kovy naneseny přímo na konektor. Nenajdete zde žádnou drsně znějící niklovou vrstvu.AudioquestPK-Spade jsou měkké, protože měkký kov je lepší – zajišťuje kvalitnější propojení. Pro vybavení vyžadující banánky či BFA konektory nabízí excelentní výkonAudioquest PK-BFA/Banana.

  • Průměr: 13 AWG(2,63 mm?).
  • Vodiče:pevné – měď s hladkým povrchem (PSC a PSC+).
  • Může být zakončenovidličkami čibanánky.
  • V sadějeden pár kabelů.

Poznámka: PVC "kalhoty" na každém z konců kabelu jsou označeny "Speaker End" (reproduktory), nebo "Amp End" (zesilovač). Kabely zapojte pouze v požadovaném směru.

Odkazy:

VýrobceAudioquest