Audioquest Type 4 repro kabel - 3,5 m (SBW) - spades gold

Audioquest Type 4 SBW, sada single Bi-wire kabelů s měděnými vodiči z dlouhými zrny (LGC). Zakončeno vidličkami.
Na objednávku
8 050 Kč 6 653 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqtype40035frspagVýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

Audioquest Type 4 single bi-wire, sada léty prověřených reproduktorových kabelů v provedení sigle Bi-wire, "Série 4" (4-Series) je pravděpodobně nejúspěšnější sérií Audioquestu za celou třicetiletou historii společnosti. Kořeny vývoje Type 4, sahají až do pozdních osmdesátých let. Základní geometrie a organizace vodičů se nezměnila od roku 1995, protože jakýkoliv zásah do velikosti či umístění vodičů série 4 by zhoršil výkon a kompromitoval vlastnosti kabelu.

 

Základním heslem společnosti Audioquest je "Do No Harm", což by se dá přeložit jako snaha co nejméně ovlivnit / poškodit původní signál. Proto je Type 4 kabel nadstandardně kvalitní; vyroben z vysoce čisté výběrové OFHC mědi s dlouhými zrny (LGC), což znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku.

 

Pro dosažení co nejvyšší kvality vedeného signálu disponuje Type 4 technologiemi:

 

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízko-ztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týká.

 

Star-Quad geometrie: Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemná poloha vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Star-Quad koncepce kabelu Type 4 nabízí mnohem lepší vlastnosti, než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů. Žíly jsou samostatně izolované a společně opláštěné do jednoho vodiče.

 

Materiál: polotuhý soustředěný svazek vodičů z měď s dlouhými zrny (LGC).

 

Průměr: 4 × 15 AWG (1,65 mm²)

 

V sadě jeden pár kabelů

 

Odkazy:

 

Detailní popis kabelu Type 4 (anglicky, Audioquest.com)

 

Oficiální stránky kabelu Type 4, s hodnoceními uživatelů (anglicky, Audioquest.com)

VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.