Audioquest Type 4 reproduktorový kabel - cívka 100m , cena /1m

Vynikající reproduktorový kabel s vodiči z LGC mědi a s tuhým jádrem.
Audioquest Type 4 reproduktorový kabel - cívka 100m , cena /1m
520 Kč 430 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqtype4VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

Audioquest Type 4 je bezkompromisní reproduktorový kabel (metráž) o průměru 4×15 AWG (1,65 mm² za přijatelnou cenu).

 

"Série 4" (4-Series) je pravděpodobně nejúspěšnější řadou reproduktorových kabelů Audioquestu za celou třicetiletou historii společnosti. Kořeny vývoje Type 4, sahají až do pozdních osmdesátých let. Základní geometrie a organizace vodičů se nezměnila od roku 1995, protože jakýkoliv zásah do velikosti či umístění vodičů série 4 by zhoršil výkon a kompromitoval vlastnosti kabelu.

 

Základním heslem společnosti Audioquest je "Do No Harm", což by se dalo přeložit jako snaha co nejméně ovlivnit / poškodit původní signál. Proto je Type 4 kabel nadstandardně kvalitní; vyroben z vysoce čisté výběrové OFHC mědis dlouhými zrny (LGC), což znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku.

 

Pro dosažení co nejvyšší kvality vedeného signálu disponuje Type 4 technologiemi:

 

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí rucšení, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a má vysokou odolnost vůči rušení a zkreslení signálu.

 

Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemná poloha vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Star-Quad koncepce kabelu Type 4 nabízí mnohem lepší vlastnosti, než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem.

 

ZnačkaAudioquest je skutečný pojem, přední audio výrobce, záruka té nejvyšší kvality zvuku a provedení.

  • Žíly jsou samostatně izolované, společně opláštěné do jednoho vodiče.

  • Materiál: polotuhý soustředěný svazek vodičů, měď s dlouhými zrny (LGC).

  • Průměr: 4×15 AWG (1,65 mm?).

  • Prodej jakp metráž, cena za 1 metr.

  •  

Uvedena cena za 1 metr!

 

Na cívce 100 metrů.

 

Odkazy:

 
VýrobceAudioquest
Popis