Audioquest Vodka RJ/E 1,5 m - ethernet kabel

Audioquest Vodka RJ/E
9 750 Kč s DPH
8 058 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqvdkrje0150
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

CAT 7 kabel UTP, vysokorychlostní internet až 10 Gigabit na 100 m kabeláže

 

RJ/E Vodka je mimořádný ethernetový kabel CAT7, který využívá 10 % postříbření na vodičích 

s pevným jádrem a současně také pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci, která pomáhá udržovat přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu a skutečně, AudioQuest RJ/E kabel Vodka opravdu podává výkon hodný naprosto referenční úrovně.

 

V minulých letech jsme prodělali revoluci ve skladování, distribuci a přístupu digitálních médií (v reálném čase), včetně fotek, filmů a samozřejmě hudby. Už nejsme nadále závislí na fyzickém médiu, naším médiem jsou často data, která se přesunula z mnoha zařízení do mnoha umístění. Pro audio použití a protokoly, nabízí přenos přes ethernet přednosti jako rychlost, skoro žádné zpoždění, signifikantní vzdálenosti (100 m bez aktivního zesilovače), extrémně nízké rušení a bitově-perfektní komunikaci. 

 

U zvukových aplikací a protokolů zajistí kvalitní vysokorychlostní Ethernetový kabel nízké časové zpoždění (latence) a extrémně nízký jitter. Zároveň umožňuje přenos audio dat s velkou bitovou hloubkou i na významné vzdálenosti (100 metrů bez aktivního boosteru nebo opakovače).

 

Kvalitní Ethernetový kabel je tak zárukou perfektní komunikace.

 

Pevné vodiče s 10 % stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost putují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních ethernetových kabelů. Vliv takto postříbřených vodičů je zvláště patrný na zvukových kvalitách kabelu.

 

Pevná polyetylenová izolace s vysokou hustotou: Jakýkoliv pevný materiál v blízkosti vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Pevná polyetylenová izolace zajišťuje kritickou geometrii párování signálů za minimalizace izolací vyvolaného fázového zpoždění.

 

Zakončení: Precizní 100 % stíněné konektory pro ultra-široké pásmo s minimálními ztrátami.

 

Vysokorychlostní datová kapacita: Kabel byl vyvinut tak, aby umožňoval ethernet až 10 Gigabit na vzdálenost až 100 m.

 

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů, a tím zabrání ovlivnění zvuku.

 

Směrovost: Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně vyznačen.

 

 

Odkazy:

 

RECENZE

 

TEST V AUDIOSTREAM

 

RECENZE V HIFISTATEMENT

VýrobceAudioquest