GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"

Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6".
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
-40 %
Doprava zdarma
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
GoldenEar Aon 2 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 6"
Na objednávku
Běžná cena s DPH 24 990 Kč 14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH

Pro bližší informaci o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódeaon2PN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592014916

 

2-pásmové kompaktní 6" regálové reprosoustavy s vynikajícím výkonem


 

O značce GoldenEar Technology

 

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil jako poslední počin v roce 2010 značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

 

AON 2

 

Kompaktní regálové reprosoustavy¨s vynikajícím výkonem, které byly původně vyvinuty jako monitory pro blízký poslech v profesionálních mixážních aplikacích. Konstrukčním cílem bylo vyrobit malé stojanové reproduktory, které by dokázaly reprodukovat zvuk s vysokým rozlišením, s maximální přesností a plastickým trojrozměrným zobrazením, srovnatelným s mnohem většími a dražšími sloupovými reproduktory z řady Triton. Ačkoli AON 2 s ohledem na svou velikost nemohou nabídnout tak ohromující basy jako monhem větší podlahové Tritony, byla těmto reprosoustavám při návrhu věnována maximální péče a začleněno množství inovačních technologií. AON 2 dokáží v každé situlaci nabídnout nevšední poslechový zážitek.

 

"...Ohromující úspěch...naprosté překvapení..." - Robert Reina, Stereofile

 

Měniče

 

AON 2 jsou osazeny 6" středobasovým měničem navrženým GoldenEar s technologií odvozenou od měničů vyvinutých pro dražší Tritony. Tento reproduktor se vyznačuje extrémně rozšířenou charakteristikou, pevným litinovým košem a topologií kuželové membrány modelováné počítačem. Stejně tak i velmi oceňovaný páskový tweeter (HVFR™) najdete v Tritonech. Výškový reproduktor High-Velocity Folded Ribbon (HVFR™), vytváří zvukové vlny tak, že silné magnety na rozdíl od konvenčních měničů stlačují ultra tenkou skládanou membránu. Předností je zlepšená přechodová odezva, vyšší účinnost a jemné měkké výšky až 35 kHz s realistickým leskem, ale beze stop tvrdosti, sykavosti nebo strmosti. Nižší zkreslení, vylepšená dynamika a čistý detailní zvuk jsou pak výsledkem této inovativní technologie výškového reproduktoru. A konečně u AON 2 najdete také dva 6,5" planární nízkofrekvenční zářiče umístěné na bočních stěnách reprosoustavy. Středové pásmo je díky tomu otevřené a basové frekvence začínají již na 42 Hz.

 

Reproduktory AON 2 je možné umístit na polici, nebo na reproduktorový stojan a vhodné jsou i pro monitorovací poslech na krátkou vzdálenost. V rámci dvoukanálového hudebního systému jsou optimální pro malé nebo středně velké místnosti, kde dokáží vykreslit trojrozměrnou jasně definovanou scénu a reprodukovat zvuk který ocení i nároční audiofilové. Samozřejmě mohou najít své místo i ve vícekanálovém systému domácího kina. V každém případě zaujmou vysokou věrností a širokou zvukovou scénou, kterou vám dokáží sprostředkovat pouze velké reprosoustavy. Jsou tak dokonalým důkazem efektivního výzkumu a vývoje GoldenEar a jejich trvalého úsilí vytvořit vynikající cenově dostupný reproduktor, který dokáže konkurovat násobně dražším produktům.

.

Design

 

Specifická pyramidální konstrukce ozvučnice přináší významné výkonnostní výhody díky nerovnoběžným stěnám skříně a zmenšené oblasti ozvučnice v okolí výškového reproduktoru. Korpus z MDF je ze všech stran krytý pevnou průzvučnou tkaninou. Na horní ploše je elegantní zakončení s vysokým leskem. Esteticky atraktivní tvar inspirovaný komolou pyramidou v kombinaci s přitažlivými designovými detaily se dokáže snadno začlenit do každého interiéru, kde bude představovat významný solitérní prvek..

  

Dokonalost

 

Rafinovanost a elegance designu AON 2 potěší vyznavače estetiky a posluchače nadchne jemností a transparentností zvukové scény i celkovým zvukovým výkonem. Vysoká citlivost 89 dB přináší významný dynamický rozsah a umožňuje použití reprosoustav s ​​téměř jakýmkoli zesilovačem.

 

 

ODKAZY


 

"...AON 2 m,ě nutí k přemýšlení, co by vlastně mohl Sandy Gross navrhnout s rozpočtem 5 000 dolarů nebo více na reproduktor. Vysoce doporuceno...."

      (Home Theater High Fidelity - review)

 

"...GoldenEar Aon 2 to je ohromující úspěch -  deklarují své silné stránky, které jsou u regálového reproduktoru této velikosti a ceny neobvyklé...."

(Robert J Reina Stereophile - review)

 

Recenze HIFI-VOICE (CZ)

Recenze STEREOPHILE (EN)

Recenze HOME THEATRE HIGH FIDELITY (EN)

Recenze DARKO AUDIO (EN)

Recenze SOUND and VISION (EN)

Recenze AUDIO FI (EN)

 

Odstínčerná
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Doporučený výkon zesilovače: 10 - 200 W

  • Středobasový reproduktor: 6", liitinový koš

  • Výškový reproduktor: Vysokorychlostní výškový reproduktor se skládanou páskou (HVFR™)

  • Planární subbasové měničeDva 6,5"
  • Impedance: 4 Ω (nominální), kompatibilní s 8 Ω

  • Citlivost: 89 dB

  • Frekvenční odezva42 Hz - 35 kHz

  • Rozměry reprosoustavy (š x h x v): 203 mm x 254 mm x 305 mm

  • Hmotnost: 5,4 kg / ks

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.