Audioquest Pearl HDMI 20 m - kabel HDMI-HDMI

High End kabel Audioquest Pearl HDMI
12 289 Kč s DPH
10 156 Kč bez DPH
Dostupnost:
skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
pondělí 6.4.
Přepravní společností:
úterý 7.4.
Kódqpearlhdmi0200
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Nabízíme tyto varianty
Popis

Vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel verze 1.4.

 

HDMI 1.4: PEARL je mimořádný HDMI kabel, který má 0,5 % postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i PEARL používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabel PEARL opravdu podává výkon hodný naprosto referenční úrovně.

 

Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC ): Pevné vodiče s hladkým povrchem (LGC) eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. 

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. PEARL HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Kromě toho tuhost materiálu umožňuje vodičům udržovat konstatní a stabilní vztah po celé délce kabelu, což vytváří stabilní impedanci a dále minimalizuje zkreslení. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní sethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče v Audio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.

 

 

Odkazy:

 

 

TEST WHAT HI-FI

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

 

 

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

 

 

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

 

 

Oficiální stránky kabelu Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

VýrobceAudioquest