Hifi Studio
Hifi Outlet

Limetree Headphones

Novinka
Limetree Headphones
Limetree Headphones
Limetree Headphones
Limetree Headphones
Limetree Headphones
Limetree Headphones
Limetree Headphones
15 490 Kč s DPH
12 802 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
1-3 dny
Přepravní společností:
pozítří
Kódilheadp
VýrobceLindemann
Záruka24 měsíců
Popis

Sluchátkový zesilovač pro nejnáročnější

Limetree HEADPHONE je vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač, který je možné využít také jako vynikající lineární předzesilovač.

Disponuje třemi vstupy s linkovou úrovní signálu, jedním výstupem pro sluchátka a jedním výstupem s linkovou úrovní signálu. Vstupy mohou být využity pro připojení CD přehrávačů, síťových přehrávačů, USB DAC převodníků nebo phono předzesilovačů.

Obvod je navržen kolem špičkového analogového ovládání úrovně hlasitosti a vysoce výkonného, tzv. “Diamond Bufferu“. Tento buffer pracuje ve třídě A bez negativní zpětné vazby a při konstrukci sluchátkového zesilovače se jedná o technicky a zvukově bezkonkurenční řešení. Zvláště při nízkých úrovních hlasitosti přináší tato technologie vynikající rozlišení. Údaje úrovně šumu a zkreslení se blíží k hranici schopnosti rozlišení moderních měřících zařízení.

Ovládací rozsah ovládání úrovně hlasitosti může být přizpůsobený impedanci sluchátek DIP přepínači na spodní straně zařízení.

Využívány jsou ty nejlepší komponenty od renomovaných světových výrobců – příkladem může být ve studiích využívaný potenciometr ovládání hlasitosti nebo kondenzátory a odpory s úzkou toleranční hodnotou z Japonska.

Jako napájecí zdroj je využit vysoce kvalitní externí transformátor "Medical Grade" s mimořádnou odolností vůči rušení. Díky propracované filtraci a speciálním regulátorům napětí je dosaženou napájení výjimečně nízkých hodnot šumu a zvlnění napětí pod 10 μV.

Doporučujeme sluchátka s rozsahem 32 až 200 Ω s běžnou citlivostí (min 100 dB / mW). Tím získáte nezkreslený, dynamický obraz zvuku a zajistíte, že váš zesilovač bude vždy pracovat v akusticky nejlepším provozním režimu třídy A.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Podmínky měření: 22 ° C, síťové napětí 230 V

Audio analyzátor: AP2722

Příkon: 0,15 W v pohotovostním režimu, 2,6 W v provozu

Rozměry: 107 x 40 x 130 mm (Š x V x H)

Hmotnost: 295 g

Zisk: 12 dB (zatížení 10 kΩ)

Frekvenční odezva: 1 Hz - 300 kHz (-3 dB)

Zkreslení: 98 dBV, (A-vážený)

VýrobceLindemann