Poslechová studia

Dáváte přednost vyzkoušení audiotechniky na vlastní uši? Produkty na našem e-shopu označené jako Skladem si můžete poslechnout v našich prodejnách AQ audio studio. Kromě zboží ze sortimentu AQ u nás najdete i produkty dalších značek. Náš personál vám pak pomůže vybrat správnou sestavu pro vaši domácnost, osadí gramofon přenoskou a poradí s údržbou gramofonu.

AQ audio studio Červenka

Přijďte si vybrat přímo ke zdroji a to do prodejny v sídle společnosti AQ. Právě zde najdete největší skladové zásoby špičkové audio techniky v ČR. V Července je aktuálně vystaveno 19 modelů gramofonů.

S ohledem na probíhající rekonstrukci silnice mezi Litovlí a Červenkou je nutné použít níže naznačenou objízdnou trasu. Vede z Litovle přes Svatojánský most, u pošty odbočíte vpravo směrem na Tři Dvory a zde se dáte první vlevo kolem firem Europasta a Brazzale.V případě, že se k nám vydáte:

- ze směru od Olomouce: jeďte přes Chomoutov => Pňovice => Tři Dvory
- ze směru od Mohelnice: jeďte přes Úsov => Králová => Nový Dvůr


E-mail:
Telefon:
Adresa:
cervenka@aq.cz
602 709 739
Severní 452, Červenka (mapa)

AQ audio studio Praha

V naší pražské prodejně najdete největší nabídku gramofonů v Praze. Pro váš nerušený poslech je vám k dispozici akusticky upravená poslechová místnost, kde si můžete vyzkoušet prémiové modely gramofonů Pro-Ject v sestavách s elektronikou Arcam, KR audio nebo Lindemann, a to s vyššími modely našich repro - Passion, Passion Teen, Passion Fever, Pontos. V Praze je aktuálně vystaveno celkem 39 modelů gramofonů.


E-mail:
Telefon:
Adresa:
praha@aq.cz
734 784 180
Vítkova 91/30, Praha (mapa)

AQ audio studio Brno

Nově otevřená prodejna v klidné části města. Velkorysé prostory vám umožní seznámit se s kompletním sortimentem reprosoustav AQ a samozřejmě všech dalších značek, které máme v nabídce. V Brně je aktuálně vystaveno celkem 24 modelů gramofonů

E-mail:
Telefon:
Adresa:
brno@aq.cz
603 407 598
Vodova 68, Brno (mapa)
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.
Na vašem soukromí nám záleží
Náš web obsahuje pouze technická cookies, nutná pro jeho ovládání
Povolit vše