Pro-Ject 1- Xpression Classic S-Shape Piano

Pro-Ject 1- Xpression Classic S-Shape Piano
33 590 Kč 27 760 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz

 

Designový audiofilský gramofon s ramenem ve tvaru S


 

1-XPRESSION CLASSICS S-SHAPE nabízí robustní šasi na třech tlumených výškově nastavitelných podstavách, které efektivně redukují vibrace zokolí. Těžký, otřesům odolný a precizně vyvážený hliníkový talíř sendvičové konstrukce s tlumením z TPE, přebírá mnoho konstrukčních prvků z audiofilské řady X-tension. Vysoce kvalitní hlavní ložisko s teflonovým povrchem v bronzovém pouzdře je další z atributů špičkového audiofilského gramofonu.

 

Důležitou součástí je také motor s přesnou elektronickou kontrolou rychlosti, který zajišťuje dokonalou stabilitu otáčení talíře a je kvůli zamezení přenosu vibrací důsledně oddělen od šasi systémem zavěšení a odpružení.

 

8,6" hliníkové S rameno S-shape z velice pevného, a přitom lehkého materiálu umožňuje díky kvalitní headshell snadnou a rychlou výměnu přenosky a zároveň dovoluje provádět veškerá potřebná nastavení pro dokonalé sledování drážky. Výsledkem je přirozený zvuk s pevným basem a jemným detailem.

 

Všechny tyto vlastnosti jsou předpokladem pro dokonalý poslechový zážitek i audiofilskou zvukovou kvalitu a činí tak z tohoto gramofonu jednoznačného favorita, co se týká poměru cena / výkon. Dodáván je včerné barvě spovrchovou úpravou vevysokém lesku. Součástí balení je také protiprachový kryt.

 

DODÁVÁN BEZ PŘENOSKY

 

Příslušenství: RCA kabel, protiprachový kryt a RCA kabel.

 

Odstínpiano černá
VýrobcePro-Ject