Project Speaker Box 10 DS2 Eucalyptus

ProJect Speaker Box 10DS2
33 590 Kč 27 760 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz

2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy SPEAKER BOX 10 DS2, jsou ideálním kompromisem mezi velikostí a kvalitou zvuku. Díky svým kompaktním rozměrům se vejdou do každého pokoje, a přesto nabízí audiofilskou zvukovou kvalitu, šířku prostoru, detail, křišťálové výšky, svěží středy i pevný sametový bas. Nastavují tak nové standardy v rámci své třídy a poměru výkon / cena.

Křišťálově čisté výšky se vzrušujícími detaily, svěží a poutavé středy spolu s objemnými a sametovými basy dotváří široký zvukový obraz s realistickým podáním prostoru, který překvapí každého pozorného posluchače. Takto objemná scéna je nebývalá na reprosoustavy kompletně vyrobené v Evropě v takto nízké cenové skupině. Připočteme-li dokonalé dílenské zpracování, nadčasový a estetický design a povrchovou úpravu z přírodní dýhy z ušlechtilých dřev, stávají se reprosoustavy Speaker Box 10 DS2 referencí v poměru Kvalita / Cena.Ušlechtilý korpus z MDF o síle 19 mm se zadním bass-reflexem a robustními výztuhami, je nabízen ve dvou variantách: s povrchem z přírodní dýhy ořechu a eukalyptu.

K osazení byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hedvábnou kalotou přináší čisté výšky a dva vysoce kvalitní 150 mm O woofery, poskytují plné a svěží středové tóny, i příjemný, adresný a měkký bas. Objemná zvuková scéna i realistický obraz tak příjemně překvapí každého náročného posluchače. Málokterá jiná reprosoustava v segmentu 1200 € může nabídnout takovou špičkovou kvalitu zvuku jako SPEAKER BOX 10 DS2.

Každý reproduktor je testován na splnění našich nejvyšších standardů a při výrobě jsou využívána speciální, rezistentní a ekologicky šetrná lepidla.

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

Pro-Ject Speaker Box 10 DS2 nová reference v poměru Kvalita / Cena:

• Audiofilská 2,5-pásmová reprosoustava

• Zadní bass-reflex

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

• Velmi tuhá anti-rezonanční ozvučnice z MDF

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

• Pájení bez olova

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Přírodní dýha ve dvou barevných variantách (Ořech a Eucalyptus)

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

• Pozlacené šroubovací terminály

• Ruční výroba v Evropě

 

Technické specifikace

Citlivost (1 W / 1 m): 88 dB

Doporučený výkon zesilovače: 15 až 150 W

Výškový reproduktor: 25 mm O hedvábná kalota, neodymový magnet

Basový reproduktor: 2 x 150 mm O

Materiál ozvučníce: MDF o síle 19 mm

Frekvenční odezva: 45 Hz - 20 kHz

Nominální impedance: 4 ohmy

Rozměry Š x V x H: 160 x 898 x 195 mm

Hmotnost: 12,8 kg (1 kus)

Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech , eukalyptus

    Odstíneucalyptus
    VýrobceProject