Prodejny AQ audio studio jsou nyní v provozu jako výdejny eshopu.

Project Speaker Box 10 DS2 Eucalyptus

Elegantní 2,5-pásmová reprosoustava s minimálními nároky na rostor, ale překvapivě objemným zvukem.
ProJect Speaker Box 10DS2
ProJect Speaker Box 10DS2
ProJect Speaker Box 10DS2
Na dotaz
33 590 Kč 27 760 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód9pspea10ds2eVýrobceProjectZáruka24 měsíců

2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy SPEAKER BOX 10 DS2, jsou ideálním kompromisem mezi velikostí a kvalitou zvuku. Díky svým kompaktním rozměrům se vejdou do každého pokoje, a přesto nabízí audiofilskou zvukovou kvalitu, šířku prostoru, detail, křišťálové výšky, svěží středy i pevný sametový bas. Nastavují tak nové standardy v rámci své třídy a poměru výkon / cena.

Křišťálově čisté výšky se vzrušujícími detaily, svěží a poutavé středy spolu s objemnými a sametovými basy dotváří široký zvukový obraz s realistickým podáním prostoru, který překvapí každého pozorného posluchače. Takto objemná scéna je nebývalá na reprosoustavy kompletně vyrobené v Evropě v takto nízké cenové skupině. Připočteme-li dokonalé dílenské zpracování, nadčasový a estetický design a povrchovou úpravu z přírodní dýhy z ušlechtilých dřev, stávají se reprosoustavy Speaker Box 10 DS2 referencí v poměru Kvalita / Cena.Ušlechtilý korpus z MDF o síle 19 mm se zadním bass-reflexem a robustními výztuhami, je nabízen ve dvou variantách: s povrchem z přírodní dýhy ořechu a eukalyptu.

K osazení byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hedvábnou kalotou přináší čisté výšky a dva vysoce kvalitní 150 mm O woofery, poskytují plné a svěží středové tóny, i příjemný, adresný a měkký bas. Objemná zvuková scéna i realistický obraz tak příjemně překvapí každého náročného posluchače. Málokterá jiná reprosoustava v segmentu 1200 € může nabídnout takovou špičkovou kvalitu zvuku jako SPEAKER BOX 10 DS2.

Každý reproduktor je testován na splnění našich nejvyšších standardů a při výrobě jsou využívána speciální, rezistentní a ekologicky šetrná lepidla.

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

Pro-Ject Speaker Box 10 DS2 nová reference v poměru Kvalita / Cena:

• Audiofilská 2,5-pásmová reprosoustava

• Zadní bass-reflex

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

• Velmi tuhá anti-rezonanční ozvučnice z MDF

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

• Pájení bez olova

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Přírodní dýha ve dvou barevných variantách (Ořech a Eucalyptus)

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

• Pozlacené šroubovací terminály

• Ruční výroba v Evropě

 

Technické specifikace

Citlivost (1 W / 1 m): 88 dB

Doporučený výkon zesilovače: 15 až 150 W

Výškový reproduktor: 25 mm O hedvábná kalota, neodymový magnet

Basový reproduktor: 2 x 150 mm O

Materiál ozvučníce: MDF o síle 19 mm

Frekvenční odezva: 45 Hz - 20 kHz

Nominální impedance: 4 ohmy

Rozměry Š x V x H: 160 x 898 x 195 mm

Hmotnost: 12,8 kg (1 kus)

Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech , eukalyptus

  Odstíneucalyptus
  VýrobceProject
  Popis
  Odborný přístup k prodeji
  Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
  Největší skladové zásoby
  A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
  3 showroomy a poslechové místnosti
  Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
  Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
  Akční nabídky, které jinde nenajdete.