Naše prodejny AQ audio studio jsou do odvolání v provozu pouze pro osobní odběr zboží z eshopu a příjem/výdej servisních zakázek..

Project Speaker Box 5 S2 Walnut

Regálové reprosoustavy s luxusním zpracováním a špičkovým zvukem. Povrchová úprava z přírodní dýhy ořechu nebo eucalyptu.
Project Speaker Box 5 S2
Project Speaker Box 5 S2
Project Speaker Box 5 S2
Project Speaker Box 5 S2
15 390 Kč 12 719 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód9pspea5s2wVýrobceProjectZáruka24 měsíců

Referenční regálové reprosoustavy s povrchovou úpravou z přírodní dýhy!

 

Dvou-pásmové regálové reprosoustavy s bass-reflexem SPEAKER BOX 5 S2 vyrobené v Evropě, jsou respektovány pro svůj výjimečný zvuk, šířku prostoru, detail a pevný sametový bas. Nastavují tak nové standardy v rámci své třídy a poměru výkon / cena.

 

Ušlechtilý korpus z MDF o síle 19 mm je nabízen ve dvou variantách s povrchem z přírodní dýhy ořechu nebo eukalyptu. K osazení byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hedvábnou kalotou přináší čisté výšky a 150 mm membrána středo-basového reproduktoru, vyztužená skelnými vlákny, poskytuje plné a svěží středové tóny, i příjemný, adresný a měkký bas.

 

Málokterá jiná reprosoustava v segmentu 500 € může nabídnout takovou špičkovou kvalitu zvuku jako SPEAKER BOX 5 S2. Díky tomu ho mohou využít nejen audiofilové, ale ideální může být také jako monitorovací reproduktor pro profesionální hudebníky.

 

Každý reproduktor je testován na splnění našich nejvyšších standardů a při výrobě jsou využívána speciální, rezistentní a ekologicky šetrná lepidla.

 

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

 

 

SPEAKER BOX 5 S2 zaručují nádherný a bezkonkurenční zvuk za velmi atraktivní cenu!

 

• Zadní bass-reflex

 

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

 

• Vysoce tuhá anti-rezonanční skříň z MDF

 

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

 

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

 

• Přírodní dýha ve dvou barevných variantách - ořech nebo eukalyptus

 

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

 

• Pozlacené šroubovací terminály

 

• Ruční výroba v Evropě

 

 

Technické specifikace

 

Citlivost (1 W / 1 m): 88 dB

 

Doporučený výkon zesilovače: 10 až 150 W

 

Výškový reproduktor: průměr 25 mm, hedvábná kalota, neodymiový magnet

 

Basový reproduktor: průměr 150 mm membrána ze sklených vláken

 

Frekvenční odezva: 55 Hz - 20 kHz

 

Jmenovitá impedance: 8 ohmů

 

Rozměry Š x V x H: 160 x 271 x 215 mm

 

Hmotnost: 4,9 kg

 

 

Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech nebo eukalyptus

 

 

ODKAZY:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DMrbwLO9UlM

 

VýrobceProject
Popis