Hifi Studio
Hifi Outlet

Reproduktor AQ Donna Centrica - třešeň

-50 %
Akce
Výprodej
Reproduktor AQ Donna Centrica
Reproduktor AQ Donna Centrica
Reproduktor AQ Donna Centrica
Reproduktor AQ Donna Centrica
Reproduktor AQ Donna Centrica
Běžná s DPH 29 960 Kč
Ušetříte 14 960 Kč 50 %
15 000 Kč s DPH
12 397 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
pozítří
Přepravní společností:
pondělí 25.6.
Kód0dct
VýrobceAQ, s.r.o.
Záruka2 roky
Nabízíme tyto varianty
PopisTechnické parametry

Vystavený, plně funkční kus

 Viditelně vytlečené rožky v čele - od balení - viz foto, jinak v pořádku.

 

Reproduktory přezkoušeny v servisním středisku výrobce, 100% funkčnost i kvalita zvuku. Výrobek má pouze kosmetické vady, tato vada nemá vliv na kvalitu zvuku.

 

Dvoupásmová reprosoustava Centrica s bassreflexem v asymetrické skořepinové ozvučnici, navržena pro centrální kanál domácích systémů. Díky svému tvaru s jednou stěnou plochou a druhou parabolickou je velice tuhá a eliminuje zároveň nežádoucí rezonance ozvučnice i stojaté vlny uvnitř. Její tvar, rozměry a bassreflex umístěný z boku, nabízí širokou škálu umístění. Mimo klasickou pozici na televizoru, může být centr umístěn nad televizí, či pod televizí na držák (k tomuto účelu je vybaven čtyřmi upevňovacími body),může být na zemi před obrazovkou, kde jej lze s pomocí šroubovacích nožek natáčet do požadovaného úhlu. Na čelním panelu je zvukově pohltivý materiál. Centrica je velice neutrální a přesná, což nejvíce vynikne v řečovém pásmu, kde je její hlavní uplatnění.
Cena za 1 kus!
Reprosoustavy Donna Line: Donna představuje dokonalost, eleganci a nepřipouští žádné kompromisy. V řadě Donna jsou reprosoustavy, při jejichž konstrukci bylo využito maxima teoretických znalostí z elektroakustiky a mechaniky spolu s dlouhodobě získávanými praktickými poznatky. Řada Donna je osazována výhradně špičkovými dánskými reproduktory Scan-Speak. Ozvučnice jsou vícevrstvé sandwichové a pro jejich dokonalost je využívána vlastní tuhost skořepin. Náročný tvar je konstruován především kvůli akustickým vlastnostem, o to více nás však těší, že z dodržení pravidel akustiky a mechaniky vyplynula tak dokonalá estetická hodnota.
AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.

VýrobceAQ, s.r.o.
Barvatřešeň
impedance (ohm) 6
šumový výkon (W) 70
max. krátkodobý příkon (W) 160
citlivost (dB/1W/1m) 87
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 50 - 20k
výhybka (dB / oct) 12,12
šířka (mm) 800
výška (mm) 230
hloubka (mm) 250
hmotnost (kg) 15
objem (l) 26
systém  Bassreflex
terminál  Bi-Amping