Reproduktor AQ Kentaur 122 - jasan hnědý

Reproduktor AQ Kentaur 122
Reproduktor AQ Kentaur 122
Reproduktor AQ Kentaur 122
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0122jVýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let
Dvoupásmový magneticky stíněný centr s bassreflexem na zadní straně. Díky kompaktnímu rozměru a malé hloubce je snadné jej umístit do skříňky k televizi nebo nad, či pod plochý televizor, s využitím držáků (např BT 14  nebo BT 15). Reprosoustava je konstruována pro excelentní přenos řečového pásma.
Cena za 1 kus!
Reprosoustavy Kentaur Line: Elegance snoubící se s funkčností. Charakteristickým rysem je sendvičové čelo korpusu, vysoce funkční prvek, který s propracovaným systémem výztuh přináší dokonalou tuhost skříně. Výškové reproduktory jsou nové s ferrofluidem zlepšujícím zatížitelnost i akustické vlastnosti. Všechny hlavní soustavy mají připojovací terminál šroubovací, efektově jsou vybaveny kvalitními samosvornými terminály. Konstrukce jsou na danou kategorii velmi nekompromisní a výrobce je přesvědčen, že se mu podařilo vyvinout výrobky výborné kvality za velmi přijatelné ceny.


AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.
VýrobceAQ, s.r.o.
Barvajasan hnědý
impedance (ohm) 8
šumový výkon (W) 70
max. krátkodobý příkon (W) 140
citlivost (dB/1W/1m) 89
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 90 - 20k
výhybka (dB / oct) 12
šířka (mm) 500
výška (mm) 175
hloubka (mm) 165
hmotnost (kg) 6
objem (l) 6
systém  2 - pásma,bassreflex
terminál  pérový
PopisTechnické parametry