Reproduktor AQ Labrador 176

Reproduktor AQ Labrador 176
-42 %
Doporučujeme
Výprodej
Reproduktor AQ Labrador 176
Reproduktor AQ Labrador 176
Kód0002845VýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

Foto ilustrační

Velice kvalitní center určený k umístění na televize velkých úhlopříček. Kompletně osazen měniči Vifa. Přizpůsoben k použití s L6, L8, L19. Svými zvukovými vlastnostmi je však ideální i pro sestavy s pěti či sedmi stejnými reproduktory.

Cena za 1 kus!!!

Reprosoustavy Labrador Line: Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh. Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si AQ speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde AQ používá výhradně svoji kabeláž, jejíž konstrukce byla dlouho ve vývoji. Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.

VýrobceAQ, s.r.o.
impedance (ohm) 8
šumový výkon (W) 80
max. krátkodobý příkon (W) 180
citlivost (dB/1W/1m) 89
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 45 - 30k
výhybka (dB / oct) 12,12
šířka (mm) 650
výška (mm) 175
hloubka (mm) 185
hmotnost (kg) 12
objem (l) 10,5
systém  bassreflex
terminál  bi-wiring
PopisTechnické parametry