Reprosoustava AQ Donna Prima - mahagon

Reprosoustava AQ Donna Prima
Akce
Výprodej
Reprosoustava AQ Donna Prima
Reprosoustava AQ Donna Prima
79 990 Kč66 107 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0dpmVýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let
Třípásmová reprosoustava osazená měniči Revelator v asymetrické ozvučnici. Na tvarovaných žebrech je třívrstvý plast asymetrické skořepiny. Jedna stěna je rovná, protější je parabolická. Díky této složité konstrukci ozvučnice je uvnitř reprosoustavy maximálně potlačeno stojaté vlnění. Reprosoustava má 4-vrstvé sandwichové čelo s povrchovou úpravou akusticky neodráživým materiálem. Reproduktory jsou do ozvučnice upevněny s pomocí zapuštěných matic a šroubu s metrickým závitem, což ještě dále zvyšuje tuhost celé konstrukce. Basový i středový reproduktor je v odlitém koši s vysoce kvalitní tuhou membránou na gumovém závěsu. Výhybka je vestavena v podstavci a je umístěna na třech samostatných panelech. Přístupná je z venčí a její robustní připojovací terminály umožňují zapojit všechna pásma odděleně - tedy v tri-ampingu. V podstavci jsou zapuštěny stavitelné hroty. Donna Prima má úžasně neutrální, ale velice vitální a dynamický zvuk, zahrnující i zvláště nízké kmitočty v dokonalém přednesu. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít silnější zesilovač.


Reprosoustavy Donna Line: Donna představuje dokonalost, eleganci a nepřipouští žádné kompromisy. V řadě Donna jsou reprosoustavy, při jejichž konstrukci bylo využito maxima teoretických znalostí z elektroakustiky a mechaniky spolu s dlouhodobě získávanými praktickými poznatky. Řada Donna je osazována výhradně špičkovými dánskými reproduktory Scan-Speak. Ozvučnice jsou vícevrstvé sandwichové a pro jejich dokonalost je využívána vlastní tuhost skořepin. Náročný tvar je konstruován především kvůli akustickým vlastnostem, o to více nás však těší, že z dodržení pravidel akustiky a mechaniky vyplynula tak dokonalá estetická hodnota.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.
VýrobceAQ, s.r.o.
Barvamahagon
impedance : (ohm) 6
šumový výkon : (W) 120
max. krátkodobý příkon : (W) 180
citlivost : (dB/1W/1m) 88
kmitočtový rozsah : (Hz / 10 dB) 20 - 40k
výhybka : (dB / oct) 12,12,18
šířka (mm) : 270
výška (mm) : 1225
hloubka (mm) : 420
hmotnost (kg) : 43
objem (l) : 50
systém  : bassreflex
terminál :  triamping
PopisTechnické parametry