AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma, bílá, stříbrný rámek

Třípásmová regálová soustava, 190W, vhodná všude tam, kde je třeba velký výkon a malé rozměry - restaurace, bary, učebny.
Reprosoustava AQ Tango 85
6 990 Kč5 777 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0t85bisVýrobceAQZáruka24 měsíců

Unikátní třípásmová kompaktní reproduktorová soustava. Díky své velikosti je snadné ji začlenit do nábytku, připevnit držákem na stěnu či postavit na stojan. Díky svému výkonu je schopna ozvučit prostory od malých obývacích pokojů po učebny, kanceláře a veřejné prostory. Své uplatnění má tedy jak vbytových (residenčních) řešeních, tak vinstalacích vkonferenčních prostorách, barech a v restauracích. Bassreflex je umístěn na čele ozvučnice a díky tomu není problém reprosoustavu přisadit ke stěně nebo obestavět po stranách.

Ve skříni zMDF panelu je osazen robustní 8“ basový reproduktor sodolnou polypropylenovou membránou vocelovém koši. Reproduktor je speciálně pro tuto aplikaci vyráběn se silným magnetickým obvodem, díky tomu funguje jako velmi výkonný motor, který je schopen soustavě udělit důkladný basový základ. Středový reproduktor má impregnovanou papírovou membránu, která je zárukou precizního podání lidského hlasu. Posledním výkonným členem do trojice je 3/4 “ výškový reproduktor schlazením cívky ferrofluidem. Optimální rozdělení kmitočtů mezi jednotlivé reproduktory zajišťuje elektronická výhybka 2. řádu. Na výhybce i na všech elektrických připojovacích bodech jsou pájeny kabely o průřezu 1mm2. Tím je zajištěna dlouhá životnost a zachování optimálních hodnot nastavení.

Na povrchu reprosoustavy je plastová fólie s dokonalouimitací dřeva. Toto provedení je časově stálé, velmi odolné a při vysoké užitné hodnotě nám umožňuje udržet příznivou cenu. Reprosoustavy Tango 85 vyrábíme v provedení fólie černý jasan, matná bílá a buk.

Reprosoustava AQ Tango 85 si poradí sjakýmkoliv žánrem hudby. Je možné ji také použít jako základ domácího kina, kdy při doplnění o centr Tango 81, efektové Tango 82 a subwoofer Tango 94 jsou schopny posluchače u akčních filmů důkladně přišpendlit ksedačce.

Technické parametry:

  • Systém: 3-pásmový
  • Impedance:8 Ohm
  • Šumový výkon: 95W
  • Hudební výkon: 190W
  • Citlivost:88 dB/1m/1W
  • Kmitočtový rozsah:40 Hz - 20 kHz v pásmu 8dB
  • Výhybka:6,6,6 dB/oct
  • Rozměry (šxvxh): 254mm x 420mm x 260mm
  • Hmotnost: 8,2kg
  • Objem: 17,5l

Cena za 1 PÁR!

VýrobceAQ
impedance (ohm) - 8
šumový výkon (W) - 95
max. krátkodobý příkon (W) - 190
terminál – pérový
šířka: 255mm
výška: 420mm
hloubka: 255mm

PopisTechnické parametry