REVEL CONCERTA2 F36 WH - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5" - piano bílá

2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 5,25".
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
REVEL CONCERTA2 F36 - 2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódhrc2f36whPN VýrobceREVELZáruka24 měsícůEAN6925281908415
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

 

2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 6,5"


 

Již více než čtvrtstoletí je Revel jedním z nejrespektovanějších amerických výrobců reprosoustav, který svými výrobky dokázal oslovit puristické audiofily i profesionály z nahrávacího průmyslu. Nabídka společnosti v současné době zahrnuje několik řad reproduktorů navržených pro náročné milovníky dokonalého zvuku. Základní řada Concerta2 využívá mnoho charakteristických znaků svých dražších sourozenců a samozřejmě získává i stejné množství pozitivních ohlasů kritiků.

 

Sloupové 2,5-pásmové reprosoustavy REVEL F36 z řady Concerta2 byly navrženy tak, aby poskytovaly zvuk s maximální přesností a realitou v širokém frekvenčním rozsahu. Štíhlý design z nich dělá estetický solitér, který vynikne v každém moderně koncipovaném prostoru. F36  mají schopnost bez problémů  reprodukovat téměř jakýkoliv hudební materiál s precizním dynamickým rozsahem a minimálním zkreslením v celém slyšitelném spektru. Tyto vlastnosti umožňují i přes přátelskou cenu jejich využití pro nejnáročnější audio systémy, ať již v rámci stereo poslechu nebo v aplikacích domácího kina.

 

"...Prezentace reprosoustav je naprosto strhující. Uchvátí vás a bez ohledu na žánr ovládne.  Budete vnímat každou notu s maximální jemností nebo silou kovářského tahu..." 

Theo Nicolakis - AUDIHOLICS

 

Konstrukci tvarované skříně tvoří vroubkované stěny z 19 mm silné MDF, vyztužené třemi výztuhami ve tvaru osmičky. Dva specificky laděné bassreflexové nátrubky mají vyustění na zadní stěně nad zlacenými šroubovacími reproduktorovými terminály které bez problémů umožňují připojení 4 mm holého vodiče, banánků i vidliček.

 

Dvě a půl pásma znamená, že každému z basových reproduktorů jsou přiřazeny mírně odlišné úkoly. Zatímco spodní reproduktory jsou vyhrazeny pouze pro basy, horní z trojice sice začíná na stejné nejnižší frekvenci, ale jeho horní dělící kmitočet zasahuje až do vyšších frekvencí, kde přebírá pásmo výškový reproduktor. Dělící kmitočet výhybky je optimálně vypočítán na  600 Hz a 1,8 kHz. Zvukově přesahují Revel F36 jednoznačně svoji cenovou kategorii a vyznávají audiofilské hodnoty. Prezentují neutrální zvuk s vyjímečnou čistotou a netušeným množstvím detailů. S ohledem na významný objem basových frekvencí dokáží ozvučit i větší místnost a rozhodně se nebojí ani vyšších úrovní hlasitosti,

 

"...Myslím, že každý audiofil, který slyšel "Stella by Starlight" z alba John Abercrombie / Marc Johnson / Peter Erskine prostřednictvím reprosoustav REVEL Concerta2 F36, aniž by věděl, jaké reproduktory slyší, mohl by snadno předpokládat, že jejich cena je i desetkrát vyšší než ve skutečnosti..."  

Brent Butterworth -  HOME THEATER REVIEW

 

O basové a střední frekvence se starají tři 6,5" (165 cm) kuželové reproduktory s eloxovanou hliníkovou membránou (vyrobenou z Micro-Ceramic Composite (MCC), což je hliníková vrstva vložená mezi vrstvy keramiky). Největší výhodou takového materiálu je, že je pevnější, takže při pohybu wooferu nedochází k deformaci a významně se se snížuje zkreslení v basovém spektru. Kmitací cívka je navinuta na laminátovém formeru a magnetický obvod je osazen feritovým magnetem. 

 

Vysoké frekvence má na starosti  modifikovaný vysokotónový reproduktor umístěný v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou a neodymovým magnetem, doplněnou pro dosažení vyrovnaných směrových charakteristik difuzorem fungujícím jako akustická čočka. Za ním je otevřený prostor zakončený akustickým obvodem potlačujícím spodní rezonanci k 800 Hz  Inženýři společnosti Revel využívají při návrhu reproduktorů nejmodernější nástroje pro počítačové modelování k optimalizaci všeho, co ovlivňuje výkon. Laserová analýza výsledných prototypů potvrzuje ideální symetrii, která vede ke snížení zkreslení a lepší kvalitě zvuku. Takto navržené výškové reproduktory s nízkou rezonancí významně zlepšují linearitu a konzistenci v oblasti výhybky. Patentovaný design zvukovodu navíc zlepšuje odezvu mimo osu a zaručuje tak konzistentní výkon v širším poslechovém prostoru. 

 

Concerta2 F36 se dodávají s pryžovými podstavami které mají uprostřed otvor se závitem pro instalaci hrotů (součástí dodávky). Reproduktory jsou kryty snadno odnímatelnou magnetickou mřížkou z průzvučné tkaniny.

  

Povrchová úprava - prémiový bílý vícevrstvý lak s vysokým leskem.

 

Cena za pár.

 

 

PŘEDNOSTI


 

- Návrh a technologie odvozené od oceňovaných reproduktorů Revel řady Performa3

- 3 x woofer 6,5" s eloxovanou hliníkovou kuželovou membránou

- Tweeter 1" hliníkový v mělkém zvukovodu s akustickou čočkou

- Počítačově optimalizované umístění a integrace reproduktorů v ozvučnici

- Žádné viditelné upevňovací prvky na předním, horním nebo bočním panelu

- Magnetické mřížky s broušenými kovovými logy

 

 

 ODKAZY


 

"... Revel Concerta2 F36 jsou jednoznačně zaměřeny na audio nadšence. Ať už máte omezený rozpočet nebo jste schopni utratit mnohem více, uděláte velkou chybu, pokud si je velmi vážně neposlechnete....." 

Thomas J. Norton - SOUND and VISION

 

Recenze SOUND and VISION  (EN)

Recenze HOME THEATER and HIGH FIDELITY (EN)

Recenze HOME THEATER REVIEW (EN)

Recenze AUDIOHOLICS (EN)

Recenze CNET (EN)

 

Odstínpiano bílá
VýrobceREVEL

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Systém: 2,5-pásmový

 • Bassreflex: Zadní - duální
 • Dělící kmitočet: 600 Hz, 1,8 kHz

 • Basový reproduktor: 3 x 6,5" (165 mm), hliníková membrána s oboustranným keramickým povrchem, litinový koš

 • Výškový reproduktor: 1" (25 mm), hliníková kalota s mělkým zvukovodem a akustickou čočkou

 • Impedance: 6 Ω

 • Doporučený výkon zesilovače30 až 200 W

 • Citlivost: 91 dB / 1 m / 2,83 V

 • Frekvenční odezva ± 3 dB: 51 Hz - 25 kHz

 • Rozměry (V x Š x H): 1128 x 246 x 306 mm (včetně nožek)

 • Hmotnost: 22,7 kg / ks

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.