Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC7B

Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC7B
Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC7B
Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC7B
4 750 Kč3 926 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódVýrobceAudio-TechnicaZáruka24 měsíců

Kvalitní velká sluchátka s aktivním potlačením hluku okolí. Jestliže cestujete letecky a chcete se po přistání vždycky cítit fit, když vás obtěžuje hluk kanceláře nebo jen toužíte po klidu a tichu v obývacím pokoji, může být řešení pořízení tohoto modelu. Tato lehká a kompaktní sluchátka efektivně snižují hluk okolního prostředí až o 85% a zároveň poskytují poslech té nejlepší kvality made in Audio-Technica, která je světovým leaderem v oblasti elektroakustických technologií.
Ideálně se hodí k MP3 / CD/ DVD přehrávači nebo k připojení do audio systému pro pasažéry dopravních letadel. ATH-ANC7b QuietPoint™ jsou uzavřená sluchátka využívající velkých 40 mm měničů s neodymiovými magnety, které dodávají zvuku hlubší basy, rozšířenější výšky a celkově zajišťují věrnější reprodukci. Noise-cancelling elektronika je zcela integrovaná v každém z obou náušníků, žádné externí moduly nejsou potřeba. Obvody Active noise-cancelling technologie napájí jediná AAA baterie. Sluchátka si svou funkci omezující okolní ruch ponechávají dokonce i v pasivním režimu bez baterie.

Sluchátka ATH-ANC7b QuietPoint™ se pro snadné přenášení dají složit naplocho. Mají odnímatelné kabely délky 1 a 1,6 m (kabel je odpojitelný za účelem využití funkce potlačující okolní ruch, ale nedochází přitom k reprodukci audio signálu), které jsou zakončeny malým 3,5 mm konektorem, dodávají se včetně adaptéru na velký 6,3 mm jack, dále se speciálním adaptérem pro připojení do audio systémů v dopravních letadlech a nechybí ani velmi kvalitní, praktický ochranný obal.

VýrobceAudio-Technica
mušle
uzavřené
náušníky
supra-circumaural, umělá kůže
kmitočtový rozsah
10 - 25.000 Hz
citlivost
109 dB/mW
impedance
300 Ω
aktivní potlačení okolí
až 22 dB
hmotnost
210 g
kabel
1 a 1,6 m odpojitelný
napájení
1x AAA alkalická baterie
výdrž baterií
až 40 hodin (běžná alkalická)
konektor
3,5 Jack zahnutý
redukce
6,3 Jack, adaptér do letadla
PopisTechnické parametry