Hifi Studio
Hifi Outlet

Subwoofer AQ Kentaur 413

-10 %
Akce
Výprodej
Subwoofer AQ Kentaur 413
Subwoofer AQ Kentaur 413
Subwoofer AQ Kentaur 413
Běžná cena s DPH 9 990 Kč
Ušetříte 1 001 Kč 10 %
od 8 990 Kč s DPH
od 7 429 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
ihned
Přepravní společností:
zítra (při obj. do 14:00) jinak do 48h
Kód0002870
VýrobceAQ, s.r.o.
Záruka2 roky
Nabízíme tyto varianty
PopisTechnické parametry
Aktivní subwoofer - v masivní skříni, kde zatočený tvar bassreflexu tvoří zároveň nosné výztuhy skříně, je vestavěn dánský basový reproduktor o průměru 25cm, přímo vyzařující proti zemi. Zesilovač s aktivní výhybkou je umístěn na boku skříně v kapse, která je opět výztuhou ozvučnice. V zesilovači vlastní výroby je elektronická výhybka, jež umožňuje nastavení vstupní citlivosti, dělící frekvence výhybky, přepínání fáze a autodetekci (vypínatelná funkce). Díky společným vlastnostem reproduktoru, zesïlovače i ozvučnice dosahuje subwoofer maximálního akustického tlaku 105dB/1W/1m což je dostatečné pro prostory 70m3.

Cena za 1 kus!
Reprosoustavy Kentaur Line: Elegance snoubící se s funkčností. Charakteristickým rysem je sendvičové čelo korpusu, vysoce funkční prvek, který s propracovaným systémem výztuh přináší dokonalou tuhost skříně. Výškové reproduktory jsou nové s ferrofluidem zlepšujícím zatížitelnost i akustické vlastnosti. Všechny hlavní soustavy mají připojovací terminál šroubovací, efektově jsou vybaveny kvalitními samosvornými terminály. Konstrukce jsou na danou kategorii velmi nekompromisní a výrobce je přesvědčen, že se mu podařilo vyvinout výrobky výborné kvality za velmi přijatelné ceny.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.
VýrobceAQ, s.r.o.
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 25 - 140
výhybka (dB / oct) 12dB laditelná 40-140 Hz
šířka (mm) 320
výška (mm) 470
hloubka (mm) 440
hmotnost (kg) 23
objem (l) 36
systém  bassreflex
terminál  cinch