Yamaha BD-A1060 black

Yamaha BD-A1060 black
Yamaha BD-A1060 black
Yamaha BD-A1060 black
Yamaha BD-A1060 black
Yamaha BD-A1060 black
Yamaha BD-A1060 black
14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód10030738VýrobceYAMAHAZáruka24 měsíců

Blu-ray přehrávač, který nezklame

Společnost Yamaha, která je špičkovým specialistou na audiovizuální zábavu, přichází s kvalitním Blu-ray přehrávačem BD-A1060, který rozhodně potěší i ty největší filmové fajnšmekry.

 

Přístroj svým stylem doplňuje prémiovou řadu AV receiverů AVENTAGE a nepochybně vás potěší podporou mnoha moderních formátů videa i audia, flexibilními možnostmi konektivity i některými nadstandardními funkcemi.


Užijte si filmy i hudbu

S tímto přístrojem si budete moci dosyta užít sledování svých oblíbených filmů na Blu-ray i DVD nosičích. Zařízení disponuje funkcí upscaling 4K, která se stará o převod starších video formátů na vyšší rozlišení, milovníci moderních filmů jistě ocení i podporu 3D technologie.

 

Přístroj vám navíc umožní i poslech vaší oblíbené hudby. Je totiž schopen přehrávat i klasická CD a bez problému si poradí i s hudbou ve vysoké kvalitě na SACD (Super Audio Compact Disc).


Stabilní šasi

Blu-ray přehrávač Yamaha BD-A1060 se může pochlubit velmi stabilní konstrukcí, která sestává z hliníkového předního panelu, horního krytu z ocelového plechu a speciálně zesíleného spodního dílu. Šasi přístroje má proto dokonale antivibrační vlastnosti, což vede k minimalizaci všech vnějších vlivů, které by mohly snižovat kvalitu audiovizuálního signálu.

 

Za všech okolností se tak můžete spolehnout na perfektní a ničím nerušené audiovizuální zážitky.

 

 

Popis produktu

 

Univerzální Blu-ray přehrávač je nyní vybavený XLR terminály pro prvotřídní hudební výkon a vhodně doplňuje řadu AV receiverů AVENTAGE.

Podporuje přehrávání Blu-ray 3D, připojení Miracast a disponuje pokročilou síťovou konektivitou prostřednictvím vestavěné WiFi. Přináší vysokou úroveň obrazové kvality spolu s vysokou kvalitou zvuku.

Hlavní výhody:

  • osazen vysoce výkonným 32-bitovým DAC
  • XLR terminály
  • Přehrává SACD a Hi-Res audio DSD, FLAC, ALAC
  • HDMI terminály s 4K upscaling
  • Funkce Miracast pro steramování videa a zvuku z chytrého telefonu nebo tabletu 192 kHz / 32-bit audio DAC

Celý přístroj je vyroben z pevného a stabilního ocelového boxu s hliníkovým předním panelem. Pevný horní kryt je vyroben z 0.6 mm silného ocelového plechu, spodní díl šasi je oproti běžně používané tloušťce plechu 0.8 mm zesílený na 1.2 mm. Ve srovnání s předchozím modelem má tento přístroj šasi o 30 % vyšší hmotnost pro zvýšení stability. Transportní mechanika je mamontována na na šasi z 1.2 mm silného ocelového plechu. Díky této pevné a antivibrační konstrukci šasi jsou minimalizovány vnější vlivy na kvalitu signálu.

Napájení přístroje zajišťuje transformátor s oddělenými vinutími a stabilizátory pro digitální a analogové obvody vzájemně magneticky odstíněné. Topologie zapojení využívá i samostatná vedení zemních spojů pro docílení jejich co nejnižší impedance. Tím je docíleno mininimální elektrické a magnetické rušení a tím i zlepšení odstupu užitečného signálu od šumu a rušení.

Režim CD pro vysokou kvalitu zvuku je vybaven funkcí CD Mode pro přehrávání hudebních disků ve vysoké zvukové kvalitě. V tomto režimu dojde ke zlepšení přesnosti čtení dat. Přesnost čtení dat dále zvyšují výrazně snížené vibrace přehrávaného disku zásluhou stabilních a přesných otáček hnacího motoru. V tomto režimu jsou rovněž vypnuté HDMI® video výstupy a další obvody, které nejsou nezbytné pro přehrávání zvuku. Je tak docílena vysoká kvalita zvuku stejně jako u vysoce kvalitních CD přehrávačů. Celá cesta signálu od DAC po výstupní konektory XLR je tak symetrická a s připojením patřičného zesilovače třeba Yamaha A-S3000 nebo A-S2100 docílíte nejvyšší zvukovou kvalitu.

Miracast kompatibilita umožňuje připojit jakýkoliv kompatibilní smartphon nebo tablet pro přenos videa a fotografií do přehrávače, které pak lze prohlížet na širokoúhlé TV. Přehrávač je možné dálkově ovládat pomocí aplikace AV Controller app nebo MusicCast app. Pokud není k dispozici Wi-Fi router, technologie Wi-Fi Direct umožňuje streamovat hudbu a filmy přímo z mobilního zařízení. Aplikace je dostupná pro iOS a Android.

Technické parametry

 
Barva černá
Zvukové formáty DTS-HD Master, Audio Dolby TrueHD
3D zobrazení ano
Připojení Wifi, LAN, Miracast, DLNA
Výstupy HDMI, USB, coax, optika, XLR, RCA
Rozměry (mm) 435 x 262 x 86
Hmotnost (kg) 3.8
VýrobceYAMAHA
Popis