AQ Wega 78 ořech, sloup

Desigmová dvoupásmová reprosoustava vyvinutá ve spolupráci s design studiem Novague.
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
AQ Wega 78
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0w78oVýrobceAcoustique QualityZáruka5 letEAN8595122703615

 

Univerzální dvoupásmová reprosoustava s basovými reproduktory s hliníkovou membránou a výškovým reproduktorem s textilní kalotou


 

AQ Wega 78 je sloupová reprosoustava s nádherně čistými liniemi a plochami.

 

Design dvoupásmové reproduktorové reprosoustavy AQ Wega 78 vznikl spoluprací s designovým studiem Novague, zaměřeným na průmyslový design. Za 10 let své samostatné kariéry vytvořil Petr Novague řadu úspěšných návrhů, několik jeho realizací bylo oceněno cenou Red Dot. Z ateliéru Novague již vyšel nábytek, televizor, mobilní telefon, automobil ERKO s tváří inspirovanou legendární Škodou 110R, postavený na koncepci Audi R8. Společná práce s konstrukční kanceláří AQ přináší jeho styl designu i do nových výrobků AQ.

 

AQ Wega 78 využívá princip integrovaných měničů, které jsou uloženy mezi jednotlivými vrstvami sandvičového čela. Díky tomuto principu se podařilo eliminovat problematické přechody mezi okrajem reproduktoru a ozvučnicí. V kritických místech je místo ostré hrany rádius, který minimalizuje difrakci a zároveň má pozitivní vliv na směrovost reprosoustavy.

 

Skříň ozvučnice je lichoběžníkového průřezu, díky tomu je ozvučnice při stejné hmotnosti tužší a je potlačen vznik nežádoucího stojatého vlnění uvnitř ozvučnice. Lichoběžníkové tělo reprosoustavy je organicky sjednoceno s tuhým podstavcem, který je ve spodní části vybaven trojicí odhmotňovacích hrotů. Toto řešení potlačuje přenos vibrací mezi reprosoustavou a okolím. I v důsledku tohoto principu jsou basy transparentní a přitom pevné.

 

Dvojice středobasových reproduktorů s kovovou membránou 6“ tvaru kulového vrchlíku pracuje do společného objemu. Membrány jsou zavěšeny na závěsu z nízkotlumící gumy s dlouhou životností a lineárním průběhem.

 

Elektronickou výhybkou s důmyslnou kombinací filtrů prvního a druhého řádu jsou basové reproduktory navázány na výškový reproduktor Vifa, který má vzduchovou cívku v magnetickém poli tvořeném neodymovým magnetem. Lineární motor je uložen v uzavřené komoře, která rozšiřuje rozsah i k nižším frekvencím. Membrána s polotoroidním tvarem je ve středu doplněna směrovým kuželem.

 

Wega 78 je svým zvukem předurčena posluchačům, kteří kladou důraz na přesnost a dynamiku reprodukce. Díky vynikající kvalitě použitých reproduktorů má dostatečnou výkonovou rezervu a zvládá všechny druhy hudby.

 

Cena za 1 PÁR

 

 

 •  
Odstínořech
VýrobceAcoustique Quality

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Systém: 2-pásmový
 • Impedance: 8 Ω
 • Šumový výkon: 100 W
 • Hudební výkon: 220 W
 • Citlivost: 90 dB / 1 W / 1 m
 • Kmitočtový rozsah: 25 Hz - 40 kHz v pásmu 8 dB
 • Výhybka: 12,12 dB / oct
 • Rozměry (š x v x h): 190 mm x 1000 mm x 300 mm
 • Hmotnost: 17,5 kg
 • Vnitřní objem: 30 l
 • Ozvučnice typu bassreflex
 • Provedení: černý jasan, ořech
PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.
Na vašem soukromí nám záleží
Náš web obsahuje pouze technická cookies, nutná pro jeho ovládání
Povolit vše