AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy

Dvoupásmové regálové reprosoustavy s ozvučnicí z ohýbaného dřeva.
AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy
AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy
AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy
AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy
AQ CANTO 3 - Dvoupásmové regálové reprosoustavy
Skladem 6 pár
49 800 Kč 41 157 Kč bez DPH

Prodejna Červenka 3 pár 
Sklad2 Červenka 3 pár 
Prodejna Praha 0 pár
Prodejna Brno 0 pár

Osobně v prodejně:pondělí 17.6.Přepravní společností:úterý 18.6.
Kód0tonmdVýrobceAcoustique QualityZáruka24 měsícůEAN8595122731687

 

Dvoupásmové audiofilské reprosoustavy s ozvučnicí z ohýbaného dřeva


  

AQ CANTO je nová řada reprosoustav AQ zrozená ze spojení tradičních českých technologií ohýbání dřeva a bohatých zkušeností Acoustique Quality. Poznatky, které za 30 let na poli vývoje a výroby reprosoustav v AQ nasbírali, se tak zúročily a výsledkem jsou reprosoustavy, které zaručí nejen silný zvukový zážitek, ale potěší také příznivce vyzrálé estetiky a elegance. Skvělý zvuk, vytříbený design, ekologický přístup a vývoj i výroba v České republice, to vše představuje nová řada reprosoustav AQ CANTO.

 

Inovativní konstrukce kombinující tuhou MDF kostru s 3D tvarovanou bukovou skořepinou, umožnila dosáhnout nekompromisního projevu bez ohledu na zvýšenou udržitelnost výroby. Využití bukové skořepiny ohýbané ve třech osách umožnilo zvýšit tuhost korpusu a snížit spotřebu materiálu na minimum. Skořepina navíc obsahuje jen zlomek lepidla a tmelící složky zcela chybí. AQ CANTO jsou tak maximálně ekologické reprosoustavy šetrné k životnímu prostředí.

 

Nezanedbatelnou roli hrají i zakázkové měniče, které pro AQ vyrábí dánská společnost SB ACOUSTICS. Posluchač tak jistě ocení důrazné a kontrolované basy, precizně zvládnuté středy i čisté výšky plné jemných detailů. Efektní vizuální kontrast dodává špičkový 6" středobasový měnič s bílým keramickým povrchem. Nic není samoúčelné a organický štíhlý tvar reprosoustav umožněný více než 130 starou technologií ohýbání dřeva zajišťuje dokonalou eliminaci stojatého vlnění uvnitř kabinetu. Tuhost kompozitu aluminia a keramiky u reproduktoru zaručuje absenci zkreslení, které by mohla způsobit deformace běžné membrány. Eleganci a přínos technologie je tak cítit ještě dřív, než reprosoustavy zahrají první tón.

 

AQ CANTO 3

Audiofilské dvoupásmové regálové reprosoustavy stojí na osvědčených řešeních, která dávají reprosoustavám jejich bezkonkurenční přesnost a schopnost reprodukovat hudbu tak, jak její autoři zamýšleli. Nechybí výhybky ručně pájené technologií součástka na součástku, extrémní přesnost při spojování jednotlivých dílů ani kompletní eliminace vnitřních konektorových spojů. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní šroubovací reproduktorové terminály, které umožňují nejen standardní jednoduché zapojení, ale podporují i zapojení Bi-wire nebo Bi-amp. 

 

Velmi tuhá skořepinová ozvučnice z ohýbaného dřeva je osazená specifickým středobasovým měničem 6" s aluminiovou membránou s keramickým povlakem a 3D prolisy. Tato kompozitní konstrukce membrány má za důsledek extrémní poměr mezi její nízkou hmotností a vysokou tuhostí, díky kterému je reproduktor velmi rychlý a přesný. Výškový reproduktor s 1” textilní kalotou v aluminiové horně bez problémů přehraje i ty nejjemnější zvukové nuance. Výsledkem je maximálně věrný a dynamický zvuk, který přesvědčí zábavností, bohatými hudebními detaily i skvělým vykreslením prostoru.

 

Díky využití kombinace inovativních a tradičních technologií nastavují reprosoustavy AQ CANTO 3 ve své cenové kategorii novou zvukovou referenci a dimenzují poslechový zážitek na nebývalou úroveň.

 

Další informace k produktům řady AQ CANTO najdete na webu www.aqcanto.cz věnovanému speciálně těmto unikátním reprosoustavám.

 

"...Vyvážený přirozený zvuk neztrácí svou čistotu ani v dynamických špičkách signálu, což je tvrdá deviza platná v libovolném hudebním žánru. Prostor nahrávek je zobrazený na jedničku povedené dvoupásmové konstrukce, lokalizace ani oddělení nástrojů nemají slabinu. Soustavy hrají hodně nad svou cenovku a při rozpočtu 50 000 Kč mají konkurenci velmi omezenou..."   Pavel Víšek (Stereo & Video)

 

 

ODKAZY


 

Recenze NEXTECH (SK)

Recenze TECH HN (CZ) - přímý odkaz na odemčený článek je na spodním okraji vyskakovacího okna

Recenze Hi-Fi Voice (CZ)

Odstíndub
VýrobceAcoustique Quality

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Systém: Dvoupásmový
 • Impedance: 8 Ω

 • Hudební výkon: 180 W

 • Šumový výkon: 60 W
 • Citlivost: 87dB / 1 W / 1 m

 • Frekvenční rozsah: 45 Hz až 40 kHz v pásmu 6 dB

 • Výhybka: 12 dB / oct.

 • Terminály: Šroubovací, Bi-Wire
 • Provozní prostředí: + 10° až + 35° C s relativní vlhkostí do 75 %

 • Rozměry: 200 x 470 x 330 (Š x V x H)

 • Hmotnost: 9,0 kg / kus

 

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.