Hifi Studio
Hifi Outlet

Doprava a platba

Při objednávce nad 3 000,- Kč je doprava vždy ZDARMA.

Typ dopravy Platba dobírkou Platba převodem
PPL (objednávka do 3 000,- Kč) 110,00 Kč 90,00 Kč
PPL(objednávka nad 3 000,- Kč) ZDARMA ZDARMA
Česká pošta – balík do ruky (objednávka do 3 000,- Kč) 115,00 Kč 85,00 Kč
Česká pošta – balík do ruky (objednávka nad 3 000,- Kč) ZDARMA ZDARMA
Česká pošta – balík na poštu (objednávka do 3 000,- Kč) 110,00 Kč 80,00 Kč
Česká pošta – balík na poštu (objednávka nad 3 000,- Kč) ZDARMA ZDARMA


V případě expedice zboží do SR je využíváno pouze kurýrní společnosti PPL. V takovém případě je účtována pevná sazba za přepravné v hodnotě 7,- €.


Česká pošta balík na poštu  Česká pošta balík do ruky  Přepravní služba PPL

Výpis z obchodních podmínek:

6. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

    1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

    2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

    3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

    4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

    5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.