AQ M27 – nový přírůstek do rodiny aktivních reprosoustav

Nové aktivky od AQ jsou tu pro všechny, kteří hledají perfektní zvuk, ale při zachování estetické úrovně a prostorové nenáročnosti.

Telefon, tablet, notebook, televize nebo třeba gramofon vybavený phono předzesilovačem. To vše můžete připojit k AQ M27 a máte doma perfektní, prostorově nenáročné hifi se zvukem, který vás překvapí.

Prémiové provedení v elegantním kabátě

Reprosoustava se vyrábí ve třech povrchových úpravách – tmavém elegantním ořechu, světlém dubu (obojí v přírodní dýze) nebo zajímavé variantě „multiplex“. U té je korpus reprosoustavy tvořen vrstvenou překližkou. Výsledkem je nejen perfektně tuhá ozvučnice, ale i velmi zajímavý vzhled a díky konstrukci i pevnější zvuk.

Středobasový reproduktor značky Vifa je doplněn textilní kalotou, basreflex je vyveden do zadní části. Tato kombinace zajistí vyrovnaný zvuk s dostatečným objemem basů pro běžné poslechové prostory a pro většinu hudebních žánrů.

M27 – jiné slovo pro univerzálnost

Přes Bluetooth ve verzi 5 můžete připojit jakékoli zařízení vybavené touto technologií. Očekávat můžete zvuk, které je svou kvalitou blízký CD. Jeden linkový vstup a USB-B konektor pro připojení k PC zajišťují skvělou konektivitu.

 

Náš tip:

Pokud přemýšlíte o pořízení sestavy s gramofonem za dostupnou cenu a v prostorově nenáročném provedení, doporučujeme kombinaci s gramofonem Pro-Ject T1 Phono nebo Pro-Ject E1 Phono. Získáte skvělý zvuk z gramofonu – a vlastně i z čehokoli jiného.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AQ M27 – nový přírůstek do rodiny aktivních reprosoustav
Vytvořeno01.03.2023