ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor

Plochý, designově čistý, dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kódahpro650PN VýrobceARTsoundZáruka24 měsícůEAN5420020103843
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

  

Plochý, designově čistý, dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W


  

Je nepsaným pravidlem, že vestavné reproduktory by měly být slyšet a ne vidět. Ani reproduktory s čistou a věrnou reprodukcí zvuku bez zkreslení, by neměly poutat pozornost. S ohledem na tuto filozofii společnost ArtSound navrhuje všechny své vestavěné reproduktory. Diskrétní design a pokročilá technologie slouží jedinému účelu: požitku z poslechu.

 

Série vestavných reproduktorů Happi má velmi nízkou magneticky přichycenou mřížku s malým, téměř neviditelným lemem. Ve finštině má slovo Happi význam pro "otevřený / vzdušný" a charakterizuje celou řadu, protože tyto reproduktory přináší maximální pohodlí a důmyslný design v kombinaci s vynikajícím poměrem Výkon / Cena. HPRO650 se jednoduše instalují a hodí se do každého interiéru. 6,5" středobasový měnič v kombinaci s výškovým reproduktorem na kloubu s možností nasměrování, promění každý tón a detail v příjemný hudební zážitek..

 

Díky důmyslné konstrukci lze tento reproduktor s tenkou elegantní mřížkou bez námahy nainstalovat do každé kuchyně, obývacího pokoje, terasy nebo koupelny, protože je vlhkuodolný a lze jej používat uvnitř i venku. A co víc, hliníkový basový reproduktor pomáhá generovat extrémně detailní zvuk a má schopnost ho prezentovat v širokém dosahu. 

 

Artsound HPRO650 je plochý dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor, který dosahuje vysokých hodnot v oblasti absorpce vibrací. Magnetická mřížka reproduktoru působí esteticky a hliníková membrána reproduktoru dobře odolává vlhku a tím se prodlužuje její životnost i v náročnějších podmínkách a zároveň rozšiřuje možnosti umístění a využití reproduktoru. Tomu napomáhá také vlhkuodolný magnetický systém.. 

 

Mřížku reproduktoru je možno přetřít nebo přestříkat na jinou barvu běžnou nástěnnou malbou.Reproduktorové terminály umožňují jednoduché připojení kabeláže pomocí svorek a zajišťují trvalé a pevné spojení.

 

HPRO650 je ideální reproduktor pro ozvučení domácích prostor s velkým dosahem a živým zvukem.

 

Doporučený výkon zesilovače 20 - 120 W

 

Dosah: < 50 m2

 

Barva: Bílá

 

!

 

 

POSTUP INSTALACE REPRODUKTORU


 

1. Vyjměte vestavěný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý, čtvercový nebo obdélníkový otvor, v závislosti ny tvaru instalovaného reproduktoru..

 

4. Nyní pevně uchopte vestavěný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Zatáhněte přítlačné svorky zpět a otočte je všechny směrem dovnitř. Připojte přívodní reproduktorové kabely k terminálům. (Pokud tento krok vynecháter, bude nutné reproduktor později znovu demontovat!

 

6. Umístěte vestavěný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místrě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li odstranit reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru. Je to velmi jednoduché, drží ji pouze magnet a stačí ji tedy odpojit rukou - bez použití jakýchkoliv nástrojů.

 

 

ODKAZY


Odstínbílá
VýrobceARTsound

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE 


  

 • Dosah: < 50 m²
 • Systém: 2-pásmový, koaxiální

 • Basový reproduktor: 6,5" (hliníková membrána s pryžovým závěsem)

 • Výškový reproduktor: 0,75" (otočný, s hliníkovou kalotou a neodymovým magnetem)

 • Doporučený výkon zesilovače: 20 - 120 W

 • Citlivost: 88 dB

 • Impedance: 8 Ω

 • Frekvenční rozsah: 50 Hz - 20 kHz

 • Rozměry: Ø 230 x 85 mm
 • Rozměry montážního otvoru: Ø 205 mm

 • Hmotnost / ks: 1,25 kg

 • Materiál: ABS / kovová magnetická mřížka (přetíratelná)
 • Barva: Bílá

 

 

 

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.