Audioquest Mistral Wall Plug - EU zástrčka SHUKO

Shuko AC zástrčka se zakončením EU
Audioquest Mistral Wall Plug - EU zástrčka SHUKO
Audioquest Mistral Wall Plug - EU zástrčka SHUKO
Audioquest Mistral Wall Plug - EU zástrčka SHUKO
Na objednávku
3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH

Pro bližší informaci o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódqmwpVýrobceAudioquestZáruka24 měsícůEAN092592098671

 

Shuko AC zástrčka se zakončením EU


 

Nehledě na to jak perfektní máte AC zdroj napájení, rušení se vyskytuje z podstaty v každém kabelu, zejména v těch splétaných. Ani ty nejsofistikovanější filtry a napájecí zdroje nedokáží eliminovat toto kabelové rušení.

  

Zástrčka Mistral AC EU je navržena pro zakončení volně prodejné metráže AudioQuest Mistral AC, nebo pro další napájecí kabely z řady WIND (Monsoon, Blizzard a Silver Cloud). Zástrčka Mistral AC bude spolehlivě fingovat při všech délkách na jakémkoli AC napájecím kabelu s vnějším průměrem 14 mm (0,55”) až 20 mm (0,79”). 

 

Zástrčky řady Mistral, stejně jako konektory řady Storm, jsou vyrobeny ze silné vrstvy stříbra nanášeného přímo bez mezivrstvy na červenou měď a berylium měď. která je aplikována speciálně pro části konektoru, které vyžadují maximální pevnost pružiny a pevnost v tahu. U konektoru IEC C-13 byla navíc uplatněna jedna smysluplná změna: konec konektoru C13 je nyní o něco menší. Tento jemný rozdíl umožňuje cenově dostupnějš kabely řadyí WIND používat s elektronikou, aktivními reproduktory a subwoofery, které mají zapuštěné AC vstupy,Stejně jako u všech exluzivních AudioQuest konektorů jsou základní kovy s vysokou čistotou ošetřeny procesem přímého postříbření přímo na holý základní kov, při kterém jsou samčí kontakty ponořeny do nádoby z čistým stříbrem a tím je eliminována typická mezivrstva kovové slitiny. Výsledkem jsou lepší zvukové vlastnosti.Je známo, že neuzemněné kovové kryty konektorů fungují jako antény pro vysokofrekvenční šum, který je kapacitně přenášen do kabelu a zkresluje nebo maskuje cenné nízkoúrovňové zvukové signály. Proto, na rozdíl od ostatních AC zástrček, jejichž pouzdra jsou vyrobena, pokovena nebo natřena kovovými materiály, mají zásuvky Mistral Plug atraktivní, nekovové ABS pouzdro.Konečným výsledkem je výjimečná kvalita, širší kompatibilita a samozřejmě vynikající zvukový výkon.

 

 

PŘEDNOSTI


  • Příme postříbření
  • Červená a beryliová měď
  • Špičkové kovové materiály
  • Dokonalé pokovení
  • Vynikající kontaktní tlak
  • Nekovový ABS plášť

 

 

ODKAZY


AudioQuest stránky produktu (EN)

VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.