Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon

Systém polarizace dilektrika DBS Carbon pro kabely Audioquest osazený prémiovým kondenzátorem.
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
Audioquest Noise Trapping DBS Pack Carbon
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
KódqnoisedbsVýrobceAudioquestZáruka24 měsícůEAN092592002647
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

 

Inovovaný systém polarizace dielektrika s radiofrekvěnční pastí s prémiovým kondenzátorem a karbonovým pouzdrem


  

Veškerá izolace mezi dvěma nebo více vodiči se stává dielektrikem, jehož vlastnosti ovlivní integritu signálu. Absorpce a nelineární uvolňování energie způsobuje různá množství časového zpoždění (fázový posun) pro různé frekvence a úrovně energie, což je skutečný problém pro velmi citlivý více-oktávový zvuk . Zahrnutí RF Trapu (vyvinutého pro výkonové produkty řady Niagara řady AudioQuest) zajišťuje, že vysokofrekvenční šum nebude indukován do signálních vodičů z prvků pole DBS. (DBS, US Pat #s 7,126,055 a 7,872,195 B1)

 

Tento patentovaný systém Dielectric Bias System (DBS) společnosti AudioQuest staví dielektrikum kabelu do silného a ??stabilního elektrostatického pole, které saturuje (organizuje) molekuly izolace ... nepřetržitě po celé délce kabelu. Výjimečně jednoduchý design využívá vodič uprostřed kabelu, čímž jednoduše prodlužuje anody baterie. Tento vodič je připojen k zápornému (-) pólu na baterii DBS – to je vše. Není v signální cestě a nemá žádnou interakci se signálem. V závislosti na modelu propojovacího (analogového nebo digitálního) nebo reproduktorového kabelu se jako anoda pro baterii DBS využívá existující fóliový „štít“ připojený ke kladnému (+) pólu baterie v sadě DBS. Negativní pól baterie není připojen a nemá žádný význam.

 

AudioQuest Carbon DBS zajistí, že vysokofrekvenční šum nebude indukován do signálních vodičů z prvků pole DBS. Set Carbon DBS je osazen prémiovým kondenzátorem té nejvyšší kvality, který je zárukou výjimečně nízkého šumu a optimalizuje vysokofrekvenční vyřazovací kapacitu DBS na maximální úroveň. Rozdíl ve zvuku je jemný, ale smysluplně slyšitelný.

 

Systém je napájen 72 V z běžně dostupných baterií (součástí dodávky) s dlouhodobou výdrží. Stav baterie je možné propvěřit stiskem tlačítka na těle. Rozsvícená zelená LED dioda indikuje dostatečnou kapacitu baterie. Tlačítko nemá jiný, než kontrolní význam a systém běží trvale po dobu životnosti baterií.  

 

Osazení konkrétních modelů kabelů systémem DBS najdete v tabulce v příloze.

 

V balení jeden kus, včetně sady pásků pro ukotvení.

VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.