Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet

Excelentní reproduktorový kabel s tuhým jádrem, prodávaný jako metráž s "Double Star-Quad" koncepcí o průměru 4×14 AWG (2,08 mm²).
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m oplet
Skladem Praha 0,5 m
1 790 Kč 1 479 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 30.5.
Kódqrock33b50oplVýrobceAudioquestZáruka24 měsícůEAN092592082199

 

Audioquest Rocket 33 je reproduktorový kabel s tuhým jádrem, prodávaný jako metráž s "Double Star-Quad" koncepcí o průměru 4 × 14 AWG (2,08 mm2)


  

Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi LGC s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem PSC. LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

 

Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 33 mezi špičku:

 

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): Potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí rušení, která tak nejsou přenášena zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízko-ztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.

 

Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rušení. SST je metoda, která značně omezuje vznik nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 33 proto dokáže nabídnout čistý, čirý a dynamický zvuk.

 

Vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhými zrny (LGC) v kombinaci z mědí s hladkým povrchem (PSC)

 

Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm2)

Zakončení je možné vidličkami nebo banánky (např. SureGrip 100 nebo SureGrip300 a v nabídce najdete také originální, barevně odlišené plastavé zakončovací "kalhotky" jak pro single zapojení, tak pro BiWire zapojení.

 

Kabel umožňuje jak jednoduché zapojení, tak zapojení Single Bi-wire.

 

Cena za 1 metr!

 

 

ODKAZY:


 

 AudioQuest stránky produktu (EN)

VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.