Audioquest Type 9+ DBS FR

Univerzální reproduktorový kabel s geometrií Star-Quad, aktivním systémem DBS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+.
Audioquest Type 9+ DBS FR
Audioquest Type 9+ DBS FR
Audioquest Type 9+ DBS FR
Audioquest Type 9+ DBS FR
KódAQ_0031095VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

 

Univerzální reproduktorový kabel s geometríí Star-Quad, aktivním systémem DBS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+


 

Reproduktorový kabel TYPE 9+DBS je postaven na hvězdicové geometrii Star-Quad. Čtyři vodiče s tuhým jádrem využívá AudioQuest u reproduktorových kabelů úspěšně již 39 let. Poprvé tuto technologii použil v roce 1980 u kabelu BC-4. O několik let později byl představen model TYPE 4, doplněný o polypropylenovou izolaci. Po evolučním procesu se v roce 1995 začala prodávat aktuální verze kabelu TYPE 4, která se v nezměněném designu vyráběla doposud.

 

Nový reproduktorový kabel TYPE 9+DBS stále využívá desetiletí staré uspořádání v geometrii Star-Quad, nově je však aplikována kombinace vodičů s různým průřezem z prémiové mědi Perfect-Surface Copper+ (PSC+) pro dokonalý detail a přesný bas. Navíc kabel využívá vícevrstvý systém stínění NDS na bázi uhlíku, který eliminuje zkreslení a šum. Výsledkem je významný posun ve zvukových kvalitách kabelu a velmi tiché a černé pozadí. O dokonale čisté pozadí a eliminaci šumu se stará aktivní systém pro polarizaci dielektrika.

               

Kabel TYPE 9+DBS je také o něco silnější než předchozí kabely řady 4. Vodiče jsou dále od sebe a interakce mezi sousedními vodiči je tak snížena o 35 %.

 

Konektory SureGrip 1000 používají zlacené nebo stříbřené pokovování na vysoce kvalitní základní masivní kov z červené mědi. Vzácný čistý kov je na červenou měď nanášen přímo jako silná vrstva bez běžně používané mezivrstvy, která může být příčinou ztrát. U SureGrip 10000 nejsou používány žádné podkladové mosazné vrstvy, které by nevyhnutelně způsobovaly zkreslení nebo jinak poškodily zvuk. Vysoce kvalitní plášť konektoru je vyroben z patentovaného materiálu podobného keramice a jeho předností je silná odolnost proti rušení. Vodiče spojeny s konektorem tzv. studeným pájením.

 

Model TYPE 9+DBS je vynikající kabel přenášející plný rozsah, ale ještě lepších výsledků můžete samozřejmě dosáhnout v aplikaci Double BiWire.

 

• K dispozici s černo - červeným opletem - konektory SureGrip 1000

• Solid Perfect-Surface Copper+ (100 %) vodiče s ultra nízkým intermodulačním zkreslením

• DBS systém polarizace molekul dielektrika

• Směrové vodiče s vícevrstvým stínícím systémem NDS na bázi uhlíku - eliminují zkreslení zesilovače

 

 

ODKAZY:


 

 Oficiální stránky kabelu TYPE 9+DBS

Varianta2,0 m;2,5 m;3,0 m;4,0 m
VýrobceAudioquest
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení