Hifi Studio
Hifi Outlet

Audioquest Wolf 5m XLR - XLR - subwoofer kabel

Audioquest Wolf 5m XLR - XLR - subwoofer kabel
Audioquest Wolf 5m XLR - XLR - subwoofer kabel
Audioquest Wolf 5m XLR - XLR - subwoofer kabel
28 580 Kč s DPH
23 620 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódqwlfxlr0500
VýrobceAudioquest
Záruka24 měsíců
Popis

High End subwooferový kabel se zemnícím vodičem. 1x XLR - 1x XLR.

Vlk je největší zřádu psovitých, což zahrnuje mimo všechny rasy psů také lišky a kojoty. Vlci jsou extrémně inteligentní, jde přece jen o vlastnost umožňující přežití vdivočině. Jsou také známí svým typickým vytím, které používají namísto štěkotu ke komunikaci sdalšími vlky. Běžně jsou vlci považováni za agresivní a „zlé,“ obecně ale spíše boje nevyhledávají a ve skutečnosti jsou docela přátelští kostatním psům či lidem, se kterými přijdou do kontaktu. Protože jsou schopni tvořit silná emocionální pouta, není divu, že lidé cítí spřízněni stěmito komplexními a nádhernými zvířaty.

Vodiče zdlouhých vláken 10% stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu zčistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních subwooferových kabelů.

Dutá fluorpolymerová izolace – FEP: Jakýkoliv pevný materiál přiléhající k vodiči se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení.Wolf vodiče využívají k izolaci dutou fluor-polymerovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a FEP je nejlepší extrudovaná pevná izolace, která absorbuje méně energie než jiné materiály. FEP dutá izolace vNiagaře má kolem sebe téměř nic než vzduch okolo pevného PSS vodiče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

Čtyřvrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabeluWolf zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné málo-zkreslující vodivé cesty ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

Za studena svařované RCA konektory z červené mědi potažené stříbrem: Tato konstrukce konektoru umožňuje perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení mezi konektorem a vodičem je umožněno systémem svařování za studena, které umožňuje lepší připojení a zajišťuje netčenou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku vbodě spojení a použití stříbrné pasty.

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout bzučení vpřípadě, že nejsou subwoofer a AV přijímač propojeny jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytl, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo kšasi vysílací jednotky.

Odkazy:

Oficiální stránky kabeluWolf (anglicky, Audioquest.com)

VýrobceAudioquest