GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"

2-pásmové kompaktní 7" regálové reprosoustavy s vynikajícím výkonem.
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kódeaon3PN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592014909
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

 

2-pásmové kompaktní 7" regálové reprosoustavy s vynikajícím výkonem


 

O značce GoldenEar Technology

 

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil jako poslední počin v roce 2010 značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

 

AON 3

 

Kompaktní regálové reprosoustavy¨s vynikajícím výkonem, které byly původně vyvinuty jako monitory pro blízký poslech v profesionálních mixážních aplikacích. Konstrukčním cílem bylo vyrobit malé stojanové reproduktory, které by dokázaly reprodukovat zvuk s vysokým rozlišením, s maximální přesností a plastickým trojrozměrným zobrazením, srovnatelným s mnohem většími a dražšími sloupovými reproduktory z řady Triton. Ačkoli AON 3 s ohledem na svou kompaktní velikost nemohou nabídnout tak ohromující basy jako podlahové Tritony, byla těmto reprosoustavám při návrhu věnována maximální péče a začleněno množství inovačních technologií. AON 3 tak díky svému širokému frekvenčnímu rozsahu 38 Hz - 35 kHz  mohou nabídnout nevšední poslechový zážitek bez potřeby samostatného subwooferu.

 

“Dechberoucí... vynikající ve všech směrech” - Steve Guttenberg, CNET The Audiophiliac

 

Měniče

 

AON 3 jsou osazeny středobasovým měničem navrženým GoldenEar s technologií odvozenou od měničů vyvinutých pro dražší Tritony. Tento reproduktor se vyznačuje extrémně rozšířenou charakteristikou, pevným litinovým košem a topologií kuželové membrány modelováné počítačem. Stejně tak i velmi oceňovaný páskový tweeter (HVFR™) najdete v Tritonech. Výškový reproduktor High-Velocity Folded Ribbon (HVFR™), vytváří zvukové vlny tak, že na rozdíl od konvenčních měničů stlačují magnety velmi tenkou akordeonovou skládanou membránu. Předností je  zlepšená přechodová odezva, vyšší účinnost a jemné měkké výšky až 35 kHz s realistickým leskem, ale beze stop tvrdosti, sykavosti nebo strmosti. Nižší zkreslení, vylepšená dynamika a čistý detailní zvuk jsou pak výsledkem této inovativní technologie výškového reproduktoru. A konečně u AON 3 najdete dva 8" postranní planární nízkofrekvenční zářiče v dynamicky symetrické konfiguraci, umístěné na bočních stěnách reprosoustavy. Středové pásmo je díky tomu otevřené a basové frekvence začínají již na 38 Hz, což je u tak malých reprosoustav velmi přínosné.

 

Reproduktory AON 3 je možné umístit na polici, nebo na reproduktorový stojan a vhodné jsou i pro monitorovací poslech na krátkou vzdálenost. V rámci dvoukanálového hudebního systému jsou optimální pro malé nebo středně velké místnosti, kde dokáží vykreslit trojrozměrnou jasně definovanou scénu a reprodukovat zvuk který ocení i nároční audiofilové. Samozřejmě mohou najít své místo i ve vícekanálovém systému domácího kina. V každém případě zaujmou vysokou věrností, basovou odezvou a širokou zvukovou scénou, kterou vám dokáží sprostředkovat pouze mnohem větší reprosoustavy. Jsou tak dokonalým důkazem efektivního výzkumu a vývoje GoldenEar a jejich trvalého úsilí vytvořit vynikající cenově dostupný reproduktor, který dokáže konkurovat násobně dražším produktům.

Design

 

Specifická pyramidální konstrukce ozvučnice přináší významné výkonnostní výhody díky nerovnoběžným stěnám skříně a zmenšené oblasti ozvučnice v okolí výškového reproduktoru. Korpus z MDF je ze všech stran krytý pevnou průzvučnou tkaninou. Na horní ploše je elegantní zakončení s vysokým leskem. Esteticky atraktivní tvar inspirovaný komolou pyramidou v kombinaci s přitažlivými designovými detaily se dokáže snadno začlenit do každého interiéru, kde bude představovat významný solitérní prvek..

  

Dokonalost

 

Rafinovanost a elegance designu AON 3 potěší vyznavače estetiky a posluchače nadchne jemností a transparentností zvukové scény i celkovým zvukovým výkonem. Vysoká citlivost 90 dB přináší významný dynamický rozsah a umožňuje použití reprosoustav s ​​téměř jakýmkoli zesilovačem.

 

 

ODKAZY


 

"...Slyšel jsem spoustu různých reproduktorů v ceně kolem 1 000 $, ale s radostí mohu oznámit, že GoldenEar Aon 3 se opravdu vymikají. Konstrukce je prvotřídní a množství detailů, které tyto reproduktory odhalují, je vzhledem k ceně a velikosti téměř zázrak..."

      (Jef Dorgay, Tone Audio - review)

 

"...Zvuk je mnohem větší, než napovídají malé rozměry reproduktoru, a zní přirozeněji, detailněji a rafinovaněji, než se dá předpokládat že je možné, vzhledem k takto nízké ceně..."

(Daug Schneider- Sound Stage - review)

 

Recenze HIFI-VOICE (CZ)

Recenze SOUND STAGE (EN)

Recenze TONE AUDIO (EN)

Recenze HEADFONICS (EN)

Recenze THE ABSOLUTE SOUND (EN)

Recenze AUDIO FI (EN)

 

 

 

Odstínčerná
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Doporučený výkon zesilovače: 10 - 250 W

  • Středobasový reproduktor: 7", liitinový koš

  • Výškový reproduktor: Vysokorychlostní výškový reproduktor se skládanou páskou (HVFR™)

  • Planární subbasové měničeDva 8"
  • Impedance: 4 Ω (nominální), kompatibilní s 8 Ω

  • Citlivost: 90 dB

  • Frekvenční odezva38 Hz - 35 kHz

  • Rozměry reprosoustavy (š x h x v): 229 mm x 279 mm x 356 mm

  • Hmotnost: 6,8 kg / ks

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.