GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"

2-pásmové kompaktní 7" regálové reprosoustavy s vynikajícím výkonem.
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
Novinka
Doprava zdarma
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
GoldenEar Aon 3 - Netradiční 2-pásmové regálové reprosoustavy, 7"
Skladem Brno, Červenka 4 pár
32 490 Kč 26 851 Kč bez DPH

Prodejna Červenka 3 ks
Prodejna Brno 1 ks

Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pátek 3.2.
Kódeaon3PN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592014909

 

2-pásmové kompaktní 7" regálové reprosoustavy s vynikajícím výkonem


 

O značce GoldenEar Technology

 

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil jako poslední počin v roce 2010 značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

 

AON 3

 

Kompaktní regálové reprosoustavy¨s vynikajícím výkonem, které byly původně vyvinuty jako monitory pro blízký poslech v profesionálních mixážních aplikacích. Konstrukčním cílem bylo vyrobit malé stojanové reproduktory, které by dokázaly reprodukovat zvuk s vysokým rozlišením, s maximální přesností a plastickým trojrozměrným zobrazením, srovnatelným s mnohem většími a dražšími sloupovými reproduktory z řady Triton. Ačkoli AON 3 s ohledem na svou kompaktní velikost nemohou nabídnout tak ohromující basy jako podlahové Tritony, byla těmto reprosoustavám při návrhu věnována maximální péče a začleněno množství inovačních technologií. AON 3 tak díky svému širokému frekvenčnímu rozsahu 38 Hz - 35 kHz  mohou nabídnout nevšední poslechový zážitek bez potřeby samostatného subwooferu.

 

“Dechberoucí... vynikající ve všech směrech” - Steve Guttenberg, CNET The Audiophiliac

 

Měniče

 

AON 3 jsou osazeny středobasovým měničem navrženým GoldenEar s technologií odvozenou od měničů vyvinutých pro dražší Tritony. Tento reproduktor se vyznačuje extrémně rozšířenou charakteristikou, pevným litinovým košem a topologií kuželové membrány modelováné počítačem. Stejně tak i velmi oceňovaný páskový tweeter (HVFR™) najdete v Tritonech. Výškový reproduktor High-Velocity Folded Ribbon (HVFR™), vytváří zvukové vlny tak, že na rozdíl od konvenčních měničů stlačují magnety velmi tenkou akordeonovou skládanou membránu. Předností je  zlepšená přechodová odezva, vyšší účinnost a jemné měkké výšky až 35 kHz s realistickým leskem, ale beze stop tvrdosti, sykavosti nebo strmosti. Nižší zkreslení, vylepšená dynamika a čistý detailní zvuk jsou pak výsledkem této inovativní technologie výškového reproduktoru. A konečně u AON 3 najdete dva 8" postranní planární nízkofrekvenční zářiče v dynamicky symetrické konfiguraci, umístěné na bočních stěnách reprosoustavy. Středové pásmo je díky tomu otevřené a basové frekvence začínají již na 38 Hz, což je u tak malých reprosoustav velmi přínosné.

 

Reproduktory AON 3 je možné umístit na polici, nebo na reproduktorový stojan a vhodné jsou i pro monitorovací poslech na krátkou vzdálenost. V rámci dvoukanálového hudebního systému jsou optimální pro malé nebo středně velké místnosti, kde dokáží vykreslit trojrozměrnou jasně definovanou scénu a reprodukovat zvuk který ocení i nároční audiofilové. Samozřejmě mohou najít své místo i ve vícekanálovém systému domácího kina. V každém případě zaujmou vysokou věrností, basovou odezvou a širokou zvukovou scénou, kterou vám dokáží sprostředkovat pouze mnohem větší reprosoustavy. Jsou tak dokonalým důkazem efektivního výzkumu a vývoje GoldenEar a jejich trvalého úsilí vytvořit vynikající cenově dostupný reproduktor, který dokáže konkurovat násobně dražším produktům.

Design

 

Specifická pyramidální konstrukce ozvučnice přináší významné výkonnostní výhody díky nerovnoběžným stěnám skříně a zmenšené oblasti ozvučnice v okolí výškového reproduktoru. Korpus z MDF je ze všech stran krytý pevnou průzvučnou tkaninou. Na horní ploše je elegantní zakončení s vysokým leskem. Esteticky atraktivní tvar inspirovaný komolou pyramidou v kombinaci s přitažlivými designovými detaily se dokáže snadno začlenit do každého interiéru, kde bude představovat významný solitérní prvek..

  

Dokonalost

 

Rafinovanost a elegance designu AON 3 potěší vyznavače estetiky a posluchače nadchne jemností a transparentností zvukové scény i celkovým zvukovým výkonem. Vysoká citlivost 90 dB přináší významný dynamický rozsah a umožňuje použití reprosoustav s ​​téměř jakýmkoli zesilovačem.

 

 

ODKAZY


 

"...Slyšel jsem spoustu různých reproduktorů v ceně kolem 1 000 $, ale s radostí mohu oznámit, že GoldenEar Aon 3 se opravdu vymikají. Konstrukce je prvotřídní a množství detailů, které tyto reproduktory odhalují, je vzhledem k ceně a velikosti téměř zázrak..."

      (Jef Dorgay, Tone Audio - review)

 

"...Zvuk je mnohem větší, než napovídají malé rozměry reproduktoru, a zní přirozeněji, detailněji a rafinovaněji, než se dá předpokládat že je možné, vzhledem k takto nízké ceně..."

(Daug Schneider- Sound Stage - review)

 

Recenze HIFI-VOICE (CZ)

Recenze SOUND STAGE (EN)

Recenze TONE AUDIO (EN)

Recenze HEADFONICS (EN)

Recenze THE ABSOLUTE SOUND (EN)

Recenze AUDIO FI (EN)

 

 

 

Odstínčerná
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Doporučený výkon zesilovače: 10 - 250 W

  • Středobasový reproduktor: 7", liitinový koš

  • Výškový reproduktor: Vysokorychlostní výškový reproduktor se skládanou páskou (HVFR™)

  • Planární subbasové měničeDva 8"
  • Impedance: 4 Ω (nominální), kompatibilní s 8 Ω

  • Citlivost: 90 dB

  • Frekvenční odezva38 Hz - 35 kHz

  • Rozměry reprosoustavy (š x h x v): 229 mm x 279 mm x 356 mm

  • Hmotnost: 6,8 kg / ks

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.
XNa vašem soukromí nám záleží
Náš web obsahuje pouze technická cookies, nutná pro jeho ovládání
OK