GoldenEar ForceField 4 - aktivní subwoofer, 10", 1200 W

Aktivní subwoofer 8" s výkonem 1200 W
GoldenEar ForceField 4 - aktivní subwoofer, 10", 1200 W
GoldenEar ForceField 4 - aktivní subwoofer, 10", 1200 W
GoldenEar ForceField 4 - aktivní subwoofer, 10", 1200 W
GoldenEar ForceField 4 - aktivní subwoofer, 10", 1200 W
nedostupné
na dotaz na dotaz

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kódeff4PN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592014824
Potřebuji poraditTisknoutPřidat k oblíbeným

 

Aktivní subwoofer 8" s výkonem 1200 W 


 

Většina současných návrhů subwooferů spadá do jedné ze dvou kategorií - menší ultrakompaktní nebo větší, vysoce výkonné s rozšířenou odezvou. Tyto dva konstrukční typy nabízí různé výkonnostní výhody. Ultrakompaktní mají sice dostatečný výkon, ale v užší šířce pásma a velké subwoofery mají kromě vysokého výkonu i širší odezvu. Inženýrský tým GoldenEar se při návrhu subwooferů řady ForceField rozhodl zkombinovat to nejlepší z obou světů. Jejich velikost je dostatečně kompaktní, ale přesto mají hladkou a širokou odezvu dosažitelnou pouze u mnohem větších subwooferů. Není to žádný trik, jen vynikající návrh, promyšlená konstrukce a promyšlené technologie. Výsledkem je nekompromisní výkon, elegantní tvar a malé rozměry.

 

"..Mimořádná basová zdatnost...nikdy jsem neslyšel, že by takhle malý subwoofer hrál tak hluboko..."

Steve Guttenberg - CNET The Audiophiliac

 

ForceField 4 - vysoký výkon a kompaktní rozměry

 

Nezvyklý tvar tohoto malého subwooferu tvaru byl zvolen záměrně, protože nerovnoběžné stěny skříně dramaticky snižují vnitřní odrazy a také zpevňují samotnou konstrukci skříně Tvar tak v tomto případě pomáhá zvyšovat celkový výkon. Konečným výsledkem je ohromující důraz a vynikající hudební artikulace basů i schopnost dokonale rozptýlit nízké frekvence v místnosti. ForceField 4 dokáže snadno přenést působivou sílu filmového T Rex do vašeho obývacího pokoje, stejně jako hudební jemnost YoYo Ma nebo Stinga.

 

"...Patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy potkal – výkon, který se pro GoldenEar stává trendem..."

Andrew Robinson - Home Theater Review

 

 Vývojový tým strávil nespočet hodin při návrhu vysoce výkonného digitálního zesilovače (1200 W)  řízeného DSP. Tento sofistikovaný zesilovač má stavový automat na bázi programovatelného logického zařízení (PLD) s téměř okamžitou dobou reakce - 278 nanosekund. Dokonale tak zvládá nesčetné množství funkcí včetně: jemného ořezávání clippingu, řízení DC offsetu, ochrany výstupního stupně proti saturaci a diskrétní vícepásmové limitace. Ovládání DSP také umožňuje velmi přesnou ekvalizaci. Kromě toho je vnitřní THD zkreslení extrémně nízké a je vyžadována pouze minimální negativní zpětná vazba, což zajišťuje optimální přechodový výkon.

 

Reproduktory pro subwoofery řady ForceField jsou vyráběny výhradně na zakázku a zvládnou obrovský výkon, mají velmi vysoký zdvih a extrémně malé zkreslení. Subbasový reproduktor ForceField 4 je pro optimální výkon směrován dopředu, což pomáhá lepší distribuci basové složky v prostoru. Je poháněný vysoce indukčním magnetem a vyznačuje se velmi vysokým zdvihem. 10" membrána s počítačem navrženým kuželovým tvarem je vyztužená ultra-tuhými vlákny. Tato konstrukce určuje celkovovou zvukovou kvalitu reproduktoru a pomáhá zlepšit atak i detail v pásmu nejnižších frekvencí. 

 

Odezva samotného basového reproduktoru je vylepšena pečlivě vyladěným pasivním kvadratickým měničem. Ten je směrován dolů a obdélníkový tvar jeho membrány 11" x 13" umožňuje využít maximální plochu na spodní straně ozvučnice pro získání ještě většího výkonu. Díky tomu je zároveň subwoofer velmi flexibilní z hlediska požadavků na umístění místnosti. Měkké, vibrace pohlcující nožky subwooferu ForceField plní důležité funkce. Za prvé, drží subwoofer ve správné vzdálenosti od podlahy, takže pasivní měnič může významně pomáhat důrazu na nejnižších frekvencích. Za druhé, měkké nožky eliminují vibrace a brání pohybu subwooferu po podlaze.

 

Ovladače úrovně a dělícího kmitočtu přístupné na zadním panelu, pomáhají s bezproblémovou implementací subwooferu jak ve dvoukanálových systémech, tak v aplikacích domácího kina. Výkon tak lze snadno přizpůsobit preferencím posluchače, přehrávanému materiálu i konkrétním podmínkám poslechového prostoru. Pro připojení můžete využít přímý mono vstup LFE - nefiltrovaný (bez dolní propusti), nebo Pravý / Levý vstup s linkovou úrovní signálu a s možností nastavení dělícího kmitočtu v rozmezí od 40 Hz do 150 Hz.

 

 

ODKAZY


 

Recenze HOME THEATER REVIEW (En)

 

Odstínčerná
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Výkon zesilovače: 1200 W - digitální zesilovač ForceField

  • Frekvenční rozsah: 14 - 250 Hz
  • Nízkofrekvenční reproduktor: 10" s vysokým zdvihem

  • Planární subbasový měničKvadratický 11˝ x 13˝ (spodní)

  • LFE vstup: Nefiltrovaný - přímo propojený

  • Nízkopropustný filtr na urovni reproduktorů: 12 dB na oktávu, plynulá regulace v rozmezí 40 Hz a 150 Hz

  • Vysokopropustný filtr na urovni reproduktorů: 6 dB na oktávu při 150 Hz (přibližně)
  • Napájení: 240 V při 50 / 60 Hz

  • Rozměry (š x h x v): 340 mm x 454 mm x 333 mm

  • Hmotnost: 14,5 kg

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.