GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"

Vysoce výkonný a cenově dostupný 2-pásmový vestavný reproduktor, 6,5".
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
Novinka
Doprava zdarma
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
GoldenEar Invisa 600 - kulatý vestavný reproduktor, 6,5"
Skladem Červenka > 10 ks
7 490 Kč 6 190 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 30.5.
Kódeinv600PN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592013131

 

Vysoce výkonný a cenově dostupný 2-pásmový vestavný reproduktor, 6,5"


 

Stropní reproduktory GoldenEar řady Invisa jsou navrženy tak, aby umožňovaly flexibilní umístění, dokonale splynuly s interiérem a zároveň poskytovaly špičkovou kvalitu zvuku v celé poslechové místnosti. Všechny modely z řady Invisa mají magneticky uchycenou mřížku, která překrývá celý reproduktor a díky tomu jsou velmi nenápadné a prakticky neviditelné. Bezkonkurenční zvukové kvality, flexibilita a široké zvukové pole jsou důvody, kvůli kterým reproduktory Invisa staví mnozí architekti i profesionální instalační technici na špičku mezi vestavnými reproduktory. Díky promyšlenému systému uchycení je instalace v interiéru velmi rychlá a zároveň jednoduchá. Své využití najdou reproduktory Invisa v každé aplikaci, kde jsou kladeny požadavky na dokanalý zvukový projev, vysoký výkon, bezproblémový provoz a trvalou užitnou hodnotu. 

 

Sofistikované výhybky a vysoce kvalitní komponenty s dlouhou životností zajišťují dokonalou synergii mezi vysokofrekvenční a nízkofrekvenční sekcí. Výsledkem je za všech okolností přesný a detailní zvuk v celém přenášeném frekvenčním pásmu, ať již jsou reproduktory využívány pro dvoukanálou reprodukci nebo ve vícekanálových systémech domácího kina.

 

“ Systém Invisa působivě kombinuje vysoký výkon, uspořádanost a „neviditelnost“ a přináší zvuk, o kterém byste přísahali, že mohou produkovat pouze reproduktory plné velikosti.”  — Mark Henninger / AVS Forum

 

INVISA 600 - dokonalý poměr Výkon / Cena

 

Invisa 600 je konstrukčně stejný jako nejprodávanější vestavný reproduktor GoldenEar Invisa 650 s tím rozdílem, že využívá jiný výškový reproduktor. Invisa 600 je  vhodný pro široké spektrum aplikací ať již v domácím nebo profesionálním použití. Kvalitní konstrukce je zárukou bezproblémového provozu, dlouhé životnosti a vynikající zvukové kvality - u vestavného reproduktoru těch nejdůležitějších vlastností.

 

O nízké (od 38 Hz) a střední kmitočty se stará reproduktor 6,5" (165 mm) s membránou z polymeru vyztuženého  mramorem. Unikátní materiál je velmi pevný a díky své struktuře a dokáže prezentovat zvuk s vysokým rozlišením, pevným basem a artikulovanými středy. Namísto charakteristického HVFR výškového reproduktoru který využívají ostatní modely řady Invisa, model 600 obsahuje nově vyvinutý 1" výškový reproduktor s titanovou kalotou na hedvábném závěsu. Konstrukce a materiály na kterých je tento tweeter postaven z něj činí jeden z nejlepších výškových reproduktorů, dostupných mezi vestavnými reproduktory napříč širokou konkurencí. O bezproblémovou spolupráci nízkofrekvenční a vysokofrekvenční sekce  se stará výhybka z vysoce kvalitních komponent a pečlivě nastavený efektivní crossover. Vysledkem je přirozený a plný zvuk v celém přeníšeném frekvenčním pásmu, který v této ceně marně hledá konkurenci.

 

 

Pro případy, kdy se primární poslechová oblast nachází dál od osy reproduktoru, lze navíc výškový reproduktor optimálně zacílit jeho nasměrováním a tím kompenzovat problémy nevhodného umístění, případně zlepšit efektivní „sbíhavost“ pro páry reproduktorů. 


 

 

 

Nastavení vysokofrekvenčního EQ pro kompenzici akustických podmínek v místnosti

 

Aby zvuk působil maximálně realisticky a byl distribuován optimálně po celé místnosti je možné kromě nasměrování výškového měniče využít také přepínač vysokofrekvenční ekvalizace a ještě více přizpůsobit výsledný zvukový projev podmínkám konkrétního poslechového prostoru a individuálním preferencím posluchače. Při typických akustických podmínkách v místnosti bude nejlepším řešení poloha přepínače „+“, Pokud se v místnosti vyskytuje příliš mnoho tvrdých reflexních ploch povrchů, vyberte středovou polohu, aby byl tento problém s akustikou místnosti účinně kompenzován. V některých místnostech může být nutné kompenzační účinek ještě zvýšit přepnutím přepínače do polohy „-“. 

 

Hlavní přednosti

  • Optimální pro vestavěné dvoukanálové stropní systémy nebo jako stropní prostorové efekty v systému domácího kina.
  • Vynikající poměr Výkon / Cena.
  • 6,5" polymerový basový reproduktor s mramorem.
  • 1" výškový reproduktor s titanovou kalotou s možností směrování.
  • Přepínač úrovně výškového reproduktoru omezuje nebo zesiluje vysokofrekvenční výstup tak, aby co nejlépe odpovídal akustice vaší místnosti.
  • Frekvenční odezva: 38 - 22 000 Hz.
  • Vysoká citlivost: 90 dB.
  • Ultratenký rámeček a přetíratelná magneticky uchycená kulatá mřížka zajišťují bezproblémovou integraci do každého interiéru.
  • Jako samostatné příslušenství lze dokoupit volitelné čtvercové mřížky.

 

Pro střední místnosti / Doporučený výkon zesilovače 10 - 200 W.

 

Cena za 1 kus.

 

 

POSTUP INSTALACE


  

1. Vyjměte vestavný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý otvor. Stěna nebo strop na který je reproduktor instalován musí mít dostatečnou nosnost aby unesl hmotnost reproduktor.

 

4. Nyní pevně uchopte vestavný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Připojte reproduktorový kabel na příslušné reproduktorové terminály. Při zapojování dodržujte správnou polaritu.

 

6. Umístěte vestavný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li demontovat reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru - drží ji pouze magnet.

Odstínbílá
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

Nominální impedance: 4 Ω (kompatibilní s 8 Ω)

Doporučený výkon zesilovače: 10 - 200 W

Frekvenční odezva: 38 Hz – 22 kHz

Citlivost reproduktoru: 90 dB

Basový reproduktor: MVPP™ 6,5" (165 mm) Polymer s mramorem, litinový koš

Výškový reproduktor: 1" s titanovou kalotou

Rozměry montážního otvoru: Ø 181 mm

Rozměry reproduktoru: Ø 219 mm

Rozměry kulaté mřížky: Ø 220,6 mm

Rozměry čtvercové mřížky: 219,8 mm x 219,8 mm (samostatné příslušenství - nutno dokoupit)

Hloubka: 86 mm

Hmotnost: 1,8 kg

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.