GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"

Referenční subwoofer s vysokým výkonem 1600 W ( 2 x 12")
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
Novinka
Doprava zdarma
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
GoldenEar SuperSub XXL - referenční subwoofer, 2 x 12"
Na objednávku
69 990 Kč 57 843 Kč bez DPH

Pro bližší informaci o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódessubxxlPN VýrobceGoldenEarZáruka24 měsícůEAN092592014848

 

Referenční subwoofer s vysokým výkonem 1600 W (2 x 12")


  

O značce GoldenEar Technology

 

Sandy Gross, zakladatel a duchovní otec značky GoldenEar, se prosadil již v minulosti díky velmi dobře přijatým a hodnoceným produktům jím založené značky Polk Audio nebo zejména v USA podobně úspěšné značky Definitive Technology. Sandy za svou dlouhou kariéru vytvořil nebo pomáhal vytvořit některé z nejlépe znějících a nejlépe hodnocených reprosoustav historie. Aby nemusel brát ohled na přání investorů či spoluzakladatelů a mohl se maximálně věnovat návrhům směrovaných ke zvukovému ideálu, založil jako poslední počin v roce 2010 značku GoldenEar. Nutno říct, že svůj životní ideál - skvělý zvuk za rozumné peníze - vtiskl ze všech tří svých firem nejhlouběji právě do produktů GoldenEar.

 

SuperSub XXL - vysoce výkonný aktivní subwoofer 1600 W bez kompromisů

 

TOP model z nejvyšší řady SuperSub™ ve svém návrhu využívá množství jedinečných a pokročilých technologií a komponent. Cílem bylo vytvořit stylizovaný a esteticky dotažený subwoofer bez kompromisů, který by dokázal generovat frekvenční tlakové vlny s extrémně vysokou amplitudou a zároveň poskytoval nejpřesnější výkon v pásmu nízkých frekvencí.Se SuperSub XXL bude zvuk za všech okloností dominantní a extrémně hudební, což ocení jak příznivci dvoukanálového poslechu hudby, tak nároční milovníci vícekanálové filmové produkce.

 

Konstrukční specialitou je unikátní, patentovaná* 360° dvouúrovňová soustava měničů v dokonale symetrické konfiguraci a topologie subbasového pasivního zářiče v kombinaci s velmi pokročilou elektronikou. Díky dvěma aktivním měničům odděleným horizontálně v prostoru a dvěma pasivním zářičům odděleným vertikálně jsou nízké frekvence místností distribuovány mnohem plynuleji. Tento žádaný efekt se dá obvykle dosáhnout pouze v systému se dvěma subwoofery.

 

V ultra rigidní 37 kg těžké černé skříni vyztužené sofistikovanými výztuhami opatřené ručně leštěným černým klavírem lakem jsou umístěny dva horizontálně protilehlé 12" aktivní reproduktory s ultra vysokým zdvihem a dva vertikálně protilehlé obdélníkové 15˝ x 13˝ ploché infrazvukové zářiče, poháněné vestavěným digitálním zesilovačem. Interní zesilovač třídy D s výkonem 1600 W je řízen 56-bitovým DSP procesorem se vzorkovací frekvencí 192 kHz a. je založený na technologii původně vyvinuté pro sloupové reproduktory GoldenEar Triton One. Mezi hlavní přednosti patří diskrétní multi-pásmovápásmová limitace, perfektní fázová ekvalizace, plně symetrická a pokročilá konstrukce filtrů a minimální hodnoty latence.

 

Na zadním panelu najdete nefiltrovaný vstup LFE pro signál ze subwooferového výstupu vícekanálového procesoru domácího kina a stereofonní (levý / pravý) nízkoúrovňový vstup s dolní propustí pro dvoukanálová nastavení. Zvukově je výsledkem pevná a vyjímečně rychlá basová odezva s mimořádnou hloubkou. kVýsledný zvuk můžete navíc přizpůsobit osobním preferencím pomocí dvou ovladačů, které řídí celkovou úroveň hlasitosti a nastavení dělícího kmitočtu. 

 

 * Patentovaná technologie systému reproduktorů je zvláště užitečná pro subwoofery. Systém se skládá z jednoho akustického měniče směřujícího doprava a jednoho akustického měniče směrujícícího doleva, který účinně ruší vibrace vyvolané hmotností membrány měniče uvnitř. ozvučnice. Ozvučnice má také jeden pasivní zářič směrovaný nahoru a jeden pasivní zářič směrovaný dolů. Pasivní zářič směrovaný dolů účinně spojuje akustickou energii na velmi nízkých frekvencích do podlahy. Oba pasivní zářiče má poměrně velkou plochu a vysokou hmotnost. Velký, a těžká spodní pasivní zářič bude produkovat velké množství vibrací a aby se tyto vibrace vyrušily, má horní pasivní zářič v podstatě stejnou hmotnost a velikost. Výsledný systém bude vibračně vyvážený na všech osách a současně efektivně spojí nízkofrekvenční energii s podlahou poslechové místnosti s maximální účinností.

 

 

 ODKAZY


 

"..."Pokud si chcete užít trochu zábavy a rozšířit nízkou frekvenci svého systému do podzemních hloubek, nehledejte nic jiného než subwoofe GoldenEar SuperSub XXL..." 

Gregory Petan - Positive Feetback - recenze (EN)

 

  

"...Pro každého, kdo hledá subwoofer za rozumnou cenu, který se vrhne do podzemí s muzikálností a obratností, vulkanickou silou a jemností je SuperSub XXL velmi vhodnou volbou...."

                        Jacob Heilbrunn - the Absolute Sound - recenze (EN)

 

 

"...Nejsem si jistý, zda jsem více ohromen kvalitou výkonu SuperSub XXL, nebo skutečností, že práci dvou nebo tří subwooferů zvládne úplně sám. Je brutálně, pozoruhodně vyvážený, silný agilní a velmi všestranný – v jednu chvíli vás udeří do břicha a v další vás uklidní na duši...."

Caleb DenisonDigital Trends - Recenze (EN)

 

"...SuperSub XXL je prostě dospělý, muzikální a výjimečně příjemný partner pro krásný bas..."

                                           Daniel Březina - Hifi-voice - recenze (CZ)

 

 

 Recenze HOME THEATER HIFI (EN) 

Odstínpiano černá
VýrobceGoldenEar

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Výkon zesilovače: 1600 W - digitální zesilovač ForceField

  • Frekvenční rozsah: 10 - 250 Hz
  • Nízkofrekvenční reproduktory: Dva boční 12" - membrány z celulózových vláken napuštěných polymerem

  • Planární subbasové měničeDva kvadratické 15˝ x 13˝ (spodní a horní)

  • LFE vstup: Nefiltrovaný - přímo propojený

  • L + R vstup s linkovou úrovní: Variabilní mezi 40 Hz a 150 Hz

  • Velikost pojistky6,3 A / 250 V - pomalá pojistka

  • Napájení: 240 V při 50 / 60 Hz / 1400 W
  • Rozměry (š x h x v): 500 mm x 446 mm x 404 mm

  • Hmotnost: 37,2 kg

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.