JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec

Čtvercový dvoupásmový 6,5" vestavný reproduktor s vyzařováním v úhlu.
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
Doprava zdarma
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
JBL STAGE 260CSA - vestavný reproduktor, 6,5"-bílý - čtverec
Na objednávku
4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH

Pro bližší informaci o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódhjs260csaPN VýrobceJBLZáruka24 měsícůEAN6925281931604

 

Čtvercový dvoupásmový 6,5" vestavný reproduktor s vyzařováním v úhlu


  

Vestavné reproduktory z řady JBL STAGE byly navrženy tak, aby prezentovaly ikonický zvuk JBL, splynuly s prostředím a nechaly vyniknout pouze hudbu. Všechny modely jsou díky mřížce bez rámečku vizuálně diskrétní a snadno se instalují. Společným prvkem celé řady jsou akusticky netečné ozvučnice a výškové reproduktory s akustickou čočkou. K přesnosti a čistotě zvuku přispívá i patentovaná technologie zvukovodu High-Definition Imaging (HDITM) s optimalizovanou geometrií pro nízké zkreslení a hladký rozptyl s rozšířeným polem.

 

Vynikající zvuk v širokém poli, neviditelný profil a inspirativní design jsou přednosti vestavných reproduktorů JBL z řady STAGE. Tyto reproduktory představují synonymum pro dokonalost a jsou zárukou vynikajících zvukových kvalit.

  

Řada vestavných reproduktorů JBL STAGE se vyznačuje téměř neviditelným, přetíratelným profilem bez rámečku, který zapadne do každého prostředí. Robustní a spolehlivý design doplňuje speciální držák XL-2, který zajistí pevné uchycení při instalaci do jakékoli stěny nebo stropu až do tloušťky 5 cm. Reproduktory mají velmi univerzální využití pro kompletní aplikace v domácnostech, divadlech, ve školních učebnách nebo podnikových prezentačních místnostech.

 

JBL STAGE 260CSA

 

Šikmý design reproduktoru Stage 260CSA umožňuje přesnější nasměrování 6,5" (165 mm) polycelulózového kuželového basového reproduktoru a 1" (25 mm) hliníkového kopulovitého výškového reproduktoru s předsazenou akustickou čočkou směrem k poslechové oblasti. Vizuálně diskrétní mřížka bez viditelného rámečku a snadná instalace jsou předpoklady pro to, aby tyto reproduktory byly pouze slyšet a ne vidět. Technologie speciálně tvarované ozvučnice a design výškového reproduktoru s akustickou čočkou zaručují vynikající zvukové výsledky, čistotu a přesnost v celém zvukovém spektru. Použité prémiové elektronické komponenty výhybky zajišťují, že zvuk zůstane čistý a dynamický za všech okolností.

   

Dvě pásma pro věrný zvuk

 

1" (25 mm) výškový reproduktor  s hliníkovou kalotou a akustickou čočkou spolupracuje s 6,5" wooferm s kónickou polycelulózovou membránou. Dělící kmitočet je nastaven na 2,8 kHz. Šikmo osazený basový a výškový měnič pomáhá osu vyzařování lépe nasměrovat směrem k poslechové oblasti. Zvuk má široký rozptyl s množstvím detailů při všech poslechových úrovních v širokém poli..

 

Hlavní rysy

 • 2-pásmový, 6,5" stropní reproduktor
 • Doporučený výkon zesilovače 20 - 100 W
 • Široký rozptyl zvuku
 • Oba měniče jsou nasměrovány v úhlu k posluchači pro optimální distribuci zvuku
 • Vynikající zvukové kvality v celém zvukovém spektru
 • Snadná a bezproblémová instalace
 • Cena za kus
 • Bílá přetíratelná magneticky uchycená mřížka

 

Obsah balení

 • Reproduktor
 • Krycí mřížka
 • Uživatelská příručka
 • Šablona pro vyříznutí otvoru

 

O značce

Již více než 70 let dodává JBL produkty, které jsou příkladem špičkové technologie a vysoké odbornosti získané díky vedoucí roli v profesionální reprodukci zvuku. JBL je synonymem pro precizní, přirozeně artikulovaný zvuk a jejich výrobky jsou preferovány a využívány mnoha prestižními nahrávacími studii, luxusními kluby, kinosály nebo slouží pro ozvučení živých vystoupení v koncertních sálech nebo na sportovních stadionech. Reproduktory JBL jsou navrženy pro ty, kteří nedělají dělat kompromisy ať již ve studiu, doma nebo na cestách.

  

 

POSTUP INSTALACE REPRODUKTORU


 

1. Vyjměte vestavěný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý otvor. Stěna nebo strop na který je reproduktor instalován musí mít dostatečnou nosnost aby unesl hmotnost reproduktoru a tloušťku 13 mm – 51 mm.

 

 4. Nyní pevně uchopte vestavěný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Připojte reproduktorový kabe na příslušné reproduktorové terminály. Při zapojování dodržujte správnou polaritu.

 

6. Umístěte vestavěný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li odstranit reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru - drží ji pouze magnet.

 

 

ODKAZY


 

 

Odstínbílá
VýrobceJBL

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

Nominální impedance: 8 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 20 - 100 W RMS

Frekvenční odezva: 50 kHz – 25 kHz (- 6 dB na ose)

Dělící frekvence: 2,8 kHz

Citlivost reproduktoru: 87 dB

Basový reproduktor:6,5" (165 mm) polycelulózový kuželový

Výškový reproduktor: 1" (25 mm) hliníková kalota s akustickou čočkou

Rozměry montážního otvoru: 219 x 219 mm

Rozměry instalovaného reproduktoru včetně mřížky: 248 x 248 mm

Montážní hloubka: 127 mm

Hmotnost: 2,2 kg

Poniklované pružinové konektory

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.