JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý

Nekompromisní dvoupásmový vestavný reproduktor 8" s možností optimálního nasměrování.
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
Novinka
Doprava zdarma
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
JBL STUDIO 2 8IC - vestavný reproduktor, 8"- 100 W bílý - kulatý
Skladem Červenka 3 ks
11 690 Kč 9 661 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:pondělí 17.6.Přepravní společností:úterý 18.6.
Kódhjs28icPN VýrobceJBLZáruka24 měsícůEAN6925281910548

 

Nekompromisní dvoupásmový vestavný reproduktor 8" s možností optimálního nasměrování


  

Neuvěřitelný zvuk, neviditelný profil a inspirativní design jsou přednosti prémiových vestavných reproduktorů JBL z řady STUDIO 2. Tyto reproduktory představují synonymum pro dokonalost a jsou zárukou špičkových zvukových kvalit. Vynikající zvuk představuje vrchol mezi vestavnými reproduktory a v rámci své třídy těžko hledá konkurenci.

 

8" kuželový basový reproduktor PolyPlas®, výškový reproduktor CMMD@ lite a pokročilá výhybka zajišťují ultra nízké zkreslení a přesnou reprodukci zvuku. Otočný výškový reproduktor s nastavitelnou úrovní dokáže kompenzovat jakékoli akustické podmínky v místnosti. Patentovaný zvukovod JBL High Definition Imaging (HDI) pomáhá reproduktoru vyplnit místnost zvukem podobně jako v kině. Plný zvuk je tak prezentován do jakéhokoli místa – dokonce i ve větší výšce nebo mimo poslechovou osu.

 

Řada vestavných reproduktorů JBL Studio 2 se vyznačuje téměř neviditelným, přetíratelným profilem bez rámečku, který zapadne do každého prostředí. Robustní a spolehlivý design doplňuje speciální držák XL-2, který zajistí pevné uchycení při instalaci do jakékoli stěny nebo stropu až do tloušťky 5 cm. Tato řada je navržena tak, aby odpovídala oceňovaným komponentním reproduktorům JBL Studio 2 a je ideální pro kompletní aplikace v domácnostech, divadlech, ve školních učebnách nebo podnikových prezentačních místnostech.

  

JBL STUDIO 2 8IC - zvuk inspirovaný legendárním monitorem M2 Master Reference od JBL

JBL Studio 2 8IC je reproduktor navržený pro náročné zákazníky, kteří vyžadují maximálně věrnou reprodukci. Naplní váš pokoj charakteristickým zvukem JBL, aniž by zabíral cenný prostor. Magneticky přichycená přetíratelná mřížka bez viditelného rámečku umožňuje reproduktoru diskrétní zapadnutí v každém interiéru. Jednoduchá a rychlá instalace, vysoká estetická úroveň, dokonalé zpracování a moderní design činí z tohoto reproduktoru jasnou volbu pro všechny, kdo nechtějí dělat kompromisy. 

 

Výškový reproduktor s možností směrování

1" výškový reproduktor CMMD® Lite je spojen s vlnovodem High-Deifnition Imaging pro široký rozptyl, nízké zkreslení a maximálně přesnou reprodukci zvuku s optimalizovanou odezvou i mimo poslechovou osu. Pro zvýšení flexibility je navíc tento tweeter výkyvný a je ho tedy možné směrovat a zacílit tak zvuk přímo na požadované místo poslechu. Tím se významě rozšiřují možnosti instalace i pro architektonicky náročné prostory, dokonce i s vysokými stropy.

 

Navíc lze ještě nastavit úroveň výškového reproduktoru a jemně doladit vysoké a nízké frekvence až do 3 dB, aby vyhovovaly podmínkám v místnosti a osobnímu vkusu. Takto lze přizpůsobit reproduktor jakékoli akustické konfiguraci a zaručit lepší distribuci zvuku v prostoru. Ovladač High-Frequency Level umožňuje doladit vysokofrekvenční výstup reproduktoru pro kompenzaci různých akustických prostředí. Ovládání má tři nastavení:

 

+ Zvyšuje vysokofrekvenční výstup. Vhodné nastavení pokud má místnost mnoho prvků, které absorbují vysokofrekvenční zvukové spektrum, jako jsou silné koberce, závěsy a nábytek potažený látkou.


0 Normální vysokofrekvenční výstup. Nastavení vhodné pro většinu aplikací.


Sníží vysokofrekvenční výstup. Vhodné nastavení pokud místnost má mnoho prvků, které odrážejí vysokofrekvenční zvukové spektrum, jako jsou velká nezakrytá okna, holé dlaždicové podlahy a velké plochy holých zdí, nebo pokud jsou reproduktory používány bez mřížek.

 

 

Woofer s JBL signatúrou

Středové a nižší frekvence jsou přes sofistikovanou výhybku směrovány do 8" basového reproduktoru s kuželovou membránou z patentovaného materiálu PolyPlas®. Jedná se o speciální směs z celulózových vláken potažených polymerem která optimálně kombinuje vlastnosti papíru a polymeru. Tento materiál je využíván výhradně v reproduktorech JBL a díky svým vlastnostem dokáže prezentovat sytý bas s pevnou konturou, který je pro JBL typický.

 

Hlavní rysy

 • 2-pásmový, 8" stropní reproduktor
 • Doporučený výkon zesilovače 80 W
 • Široký rozptyl zvuku
 • Možnost nasměrování výškového reproduktoru pro optimální distribuci zvuku
 • Nastavení úrovně vysokých frekvencí +/- 3 db
 • Vynikající zvukové kvality v celém zvukovém spektru
 • Snadná a bezproblémová instalace
 • Cena za kus
 • Bílá přetíratelná magneticky uchycená mřížka

 

Obsah balení

 • Reproduktor
 • Krycí mřížka
 • Extra tkanina na mřížku
 • Uživatelská příručka
 • Šablona pro vyříznutí otvoru

 

O značce

Již více než 70 let dodává JBL produkty, které jsou příkladem špičkové technologie a vysoké odbornosti získané díky vedoucí roli v profesionální reprodukci zvuku. JBL je synonymem pro precizní, přirozeně artikulovaný zvuk a jejich výrobky jsou preferovány a využívány mnoha prestižními nahrávacími studii, luxusními kluby, kinosály nebo slouží pro ozvučení živých vystoupení v koncertních sálech nebo na sportovních stadionech. Reproduktory JBL jsou navrženy pro ty, kteří nedělají dělat kompromisy ať již ve studiu, doma nebo na cestách.

  

 

POSTUP INSTALACE REPRODUKTORU


 

 

1. Vyjměte vestavěný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý, čtvercový nebo obdélníkový otvor, v závislosti na tvaru instalovaného reproduktoru. Stěna nebo strop na který je reproduktor instalován musí mít dostatečnou nosnost aby unesl hmotnost reproduktoru a tloušťku 13 mm – 51 mm.

 4. Nyní pevně uchopte vestavěný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Připojte reproduktorový kabe na příslušné reproduktorové terminály. Při zapojování dodržujte správnou polaritu.

 

6. Umístěte vestavěný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li odstranit reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru - drží ji pouze magnet.

 

Odstínbílá
VýrobceJBL

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

Nominální impedance: 8 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 100 W

Frekvenční odezva: 30 kHz – 20 kHz

Citlivost reproduktoru: 88 dB 2,83 V @ 1 m

Basový reproduktor: 8" (203 mm) Polyplas®

Výškový reproduktor: 1" (25 mm) CMMD® Lite, výkyvný

Dělící frekvence: 2,1 kHz

Nastavení vysokých frekvencí: +/- 3 dB

Rozměry montážního otvoru: Ø 244 mm

Rozměry instalovaného reproduktoru včetně mřížky: Ø 272 mm

Montážní hloubka: 132 mm

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.